خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/07/09 09:28:01
سرویس اقتصادی
رضایی کوچی خبر داد:

تشکیل کمیته ویژه برای بررسی حادثه خروج قطار زاهدان-تهران از ریل/ گزارش تا هفته آینده آماده می‌شود

رئیس کمیسیون عمران مجلس، از تشکیل کمیته ویژه برای بررسی حادثه خروج قطار زاهدان-تهران از ریل خبر داد و گفت: اعضای این کمیسیون اخیرا از محل وقوع حادثه بازدید کرده و در حال تدوین گزارش مربوطه هستند.
تشکیل کمیته ویژه برای بررسی حادثه خروج قطار زاهدان-تهران از ریل/ گزارش تا هفته آینده آماده می‌شود رئیس کمیسیون عمران مجلس، از تشکیل کمیته ویژه برای بررسی حادثه خروج قطار زاهدان-تهران از ریل خبر داد و گفت: اعضای این کمیسیون اخیرا از محل وقوع حادثه بازدید کرده و در حال تدوین گزارش مربوطه هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801107240563665.jpg تشکیل,کمیته,ویژه,برای,بررسی,حادثه,خروج,قطار,زاهدان-تهران,از,ریل/,گزارش,تا,هفته,آینده,آماده,می‌شود Icana

محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حادثه خروج قطار زاهدان-تهران از ریل، گفت: کمیسیون عمران به عنوان کمیسیون تخصصی این حوزه به پرونده حادثه قطار زاهدان ورود کرده و قطعا مسئله را مورد بررسی قرار خواهد داد.

حمل و نقل ریلی

دستور رئیس مجلس به کمیسیون عمران برای بررسی حادثه خروج قطار زاهدان-تهران از ریل

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست اخیر صحن علنی؛ دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، کمیسیون عمران را مأمور به بررسی حادثه خروج قطار زاهدان-تهران از ریل و تدوین و ارائه گزارش به صحن علنی مجلس کرد.

اطلاعات ابتدایی درباره حادثه مذکور به دست آمده است، اما قطعا کمیسیون به صورت جدی و دقیق این موضوع را بررسی می کند، حادثه خروج قطار مسافربری زاهدان- تهران از ریل روز 3 مهر ماه در محدوده 100 کیلومتری محور زاهدان- کرمان و فاصله دو کیلومتری ایستگاه شورو رخ داده است

وی ادامه داد: اطلاعات ابتدایی درباره حادثه مذکور به دست آمده است، اما قطعا کمیسیون به صورت جدی و دقیق این موضوع را بررسی می کند، حادثه خروج قطار مسافربری زاهدان- تهران از ریل روز 3 مهر ماه در محدوده 100 کیلومتری محور زاهدان- کرمان و فاصله دو کیلومتری ایستگاه شورو رخ داده است.

تشکیل کمیته ویژه برای بررسی حادثه خروج قطار زاهدان-تهران از ریل

این نماینده مردم در مجلس دهم، از تشکیل کمیته ویژه برای بررسی حادثه خروج قطار زاهدان-تهران از ریل خبر داد و گفت: اعضای این کمیسیون اخیرا از محل وقوع حادثه بازدید کرده و در حال تدوین گزارش مربوطه هستند، همچنین امروز نشستی با حضور مسئولان راه آهن کشور برای بررسی این مسئله در کمیسیون برگزار می شود.

گزارش کمیسیون عمران درباره حادثه خروج قطار زاهدان-تهران از ریل تا هفته آینده آماده می شود

رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: براساس پیش بینی های صورت گرفته، گزارش این کمیسیون درباره حادثه خروج قطار زاهدان-تهران از ریل تا هفته آینده آماده شده و به سرعت برای قرائت در صحن علنی به هیأت رئیسه مجلس ارسال خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet