شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/07/09 13:01:15
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

قدرت بازدارندگی انصارالله یمن، وارد فاز جدیدی شده است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد عملیات "نصر من الله" انصارالله یمن، روی دیگری از قدرت بازدارندگی را به متجاوزان سعودی نشان داد.
قدرت بازدارندگی انصارالله یمن، وارد فاز جدیدی شده است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد عملیات "نصر من الله" انصارالله یمن، روی دیگری از قدرت بازدارندگی را به متجاوزان سعودی نشان داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201807102848174472.jpg قدرت,بازدارندگی,انصارالله,یمن،,وارد,فاز,جدیدی,شده,است Icana

احد آزادی خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص آثار عملیات "نصر من الله" بر موازنه قدرت در جنگ یمن، گفت: این عملیات بزرگترین عملیات ارتش یمن علیه سعودی ها محسوب می شود که در جریان آن سه تیپ ارتش عربستان محاصره و هزاران تن کشته و زخمی شدند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در این راستا، اظهار کرد: در واقع می توان اذعان کرد این عملیات بیانگر روحیه بالا و توان بازدارندگی نیروهای مسلح یمن را نشان داد.

مزدوران سعودی اسیر شده رسوایی بزرگی برای ائتلاف سعودی - آمریکایی ایجاد کردند

وی با اشاره به اینکه مزدوران سعودی اسیر شده رسوایی بزرگی برای ائتلاف سعودی - آمریکایی ایجاد کردند، ادامه داد: سعودی ها تلاش می کنند با بهره گیری از بمباران شدید هوایی عرصه را بر یمنی ها تنگ کنند در حالی که در عرصه زمینی نیروهای یمنی پیروز میدان هستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه سعودی ها توان کافی برای پایان دادن به جنگ یمن را ندارند، تصریح کرد: به عبارتی وقتی یمنی ها با موشک های دوربرد و پهپادهای رادارگریز اقدام به هدف قرار دادن مراکز نظامی سعودی ها در خاک عربستان کردند نشان دادند که برگ برنده دست آنها است و ائتلاف سعودی شانسی برای فرار ندارد.

راهکار خروج از باتلاق یمن فقط مذاکره و خاتمه دادن به تجاوز است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ائتلاف متجاوز سعودی که رهبری آن بر عهده سعودی ها است، باید بدانند که راهکار خروج از باتلاق یمن فقط مذاکره و خاتمه دادن به تجاوز است. همچنین باید بدانند که مردم یمن هستند که باید سرنوشت آینده خودشان را تعیین کنند و این امر با تجاوز نظامی امکان پذیر نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet