آغاز هفته وحدت
1398/07/09 15:42:48
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

عملیات "نصر من الله" موازنه قدرت در یمن را تغییر داد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: عملیات "نصر من الله" از سوی انصارالله یمن، ضعف اطلاعاتی-نظامی ائتلاف متجاوز عربی را آشکار کرد و موازنه قدرت در جریان تجاوز به این کشور را تغییر داد.
عملیات "نصر من الله" موازنه قدرت در یمن را تغییر داد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: عملیات "نصر من الله" از سوی انصارالله یمن، ضعف اطلاعاتی-نظامی ائتلاف متجاوز عربی را آشکار کرد و موازنه قدرت در جریان تجاوز به این کشور را تغییر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711102455248182.jpg عملیات,"نصر,من,الله",موازنه,قدرت,در,یمن,را,تغییر,داد Icana

 علیرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به تاثیر عملیات "نصر من الله" بر موازنه قدرت در جنگ یمن گفت: به وضوح می توان مشاهده کرد که ائتلاف سعودی در مرحله استیصال قرار گرفته است.

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: نیروهای نظامی سعودی که در ابتدا تصور می کردند ظرف چند روز می توانند به صنعا، پایتخت یمن برسند، امروز در فکر نجات جانشان در میدان نبرد هستند.

یمنی ها علی رغم فشارها، همچنان روی پای خود ایستاده اند

جنگنده سعودی در یمن

وی با اشاره به اینکه یمنی ها با پایداری نشان دادند که از موضع خود در قبال تجاوز سعودی ها کوتاه نمی آیند، ادامه داد: بر این اساس مشاهده می شود علی رغم فشارهای سنگین سیاسی- نظامی نیروهای مردمی در این کشور همچنان روی پای خودشان ایستاده اند و تلاش می کنند ظرفیت های داخلی‌شان را فعال کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: امروزه شاهد قدرت گرفتن عرصه پهپادی و موشکی یمنی ها هستیم و طبق این قاعده خاک عربستان نیز دیگر برای نیروهای متجاوز ائتلاف عربی امن نیست.

عملیات "نصر من الله" ؛ روی دیگر توانایی اطلاعاتی-امنیتی انصارالله

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نباید فراموش کرد که عملیات "نصر من الله" روی دیگری از توانایی اطلاعاتی-امنیتی نیروهای نظامی یمن را نشان داد و در مقابل ضعف اطلاعاتی-نظامی ائتلاف عربی را آشکار کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet