هدر موبایل
1398/07/09 12:03:42
سرویس صحن
بدری در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

انتقاد نماینده اردبیل از برخی هجمه‌ها به جایگاه مجلس در آستانه انتخابات

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر، سرعین در مجلس با تأکید بر اینکه هیأت رئیسه مجلس باید از جایگاه و شأن قوه مقننه دفاع کند، تصریح کرد: در آستانه انتخابات مجلس یازدهم شاهد برخی هجمه‌ها به جایگاه و شأن مجلس هستیم.
انتقاد نماینده اردبیل از برخی هجمه‌ها به جایگاه مجلس در آستانه انتخابات نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر، سرعین در مجلس با تأکید بر اینکه هیأت رئیسه مجلس باید از جایگاه و شأن قوه مقننه دفاع کند، تصریح کرد: در آستانه انتخابات مجلس یازدهم شاهد برخی هجمه‌ها به جایگاه و شأن مجلس هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201901102556978431.jpg انتقاد,نماینده,اردبیل,از,برخی,هجمه‌ها,به,جایگاه,مجلس,در,آستانه,انتخابات Icana

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،  صدیف بدریدر نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 9 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به هیأت رئیسه مجلس عنوان کرد: در آستانه انتخابات مجلس یازدهم شاهد برخی هجمه‌ها به نمایندگان مجلس شورای اسلامی هستیم که در این زمینه ضرورت دارد هیأت رئیسه مجلس از شأن و جایگاه قوه مقننه دفاع کند ولی هیأت رئیسه عملکرد مناسبی در این راستا نداشته است.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر، سرعین در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه عنوان کرد:امروز که هفته دفاع مقدس به پایان رسیده و دولت برنامه‌ها، همایش‌ها و ژست تبلیغاتی خود را در کنار جانبازان و ایثارگران به نمایش گذاشته است، بد نیست پای درد و دل این عزیزان نیز بنشینیم.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یک سال قبل به مشکلات بیمه جانبازان و ایثارگران اشاره کردم اما افسوس که هیچ توجهی به این مسئله نشد. چرا از حجب و حیای ایثارگران سوء استفاده می‌کنید؟ چرا باید یک جانباز 70 درصد و قطع نخاع از حقوق اولیه خود محروم باشد؟ به این وضعیت پایان دهید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet