هدر موبایل
1398/07/09 13:15:14
سرویس صحن
صباغیان در تذکر شفاهی:

سازمان هدفمندی پاسخگوی قطع یارانه افراد نیازمند نیست

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به وضعیت معیشت خانواده هایی که یارانه نقدی آنها قطع شده است، گفت: سازمان هدفمندی پاسخگوی علت قطع یارانه یا پیگیر پرداخت مجدد یارانه به این افراد نیست.
سازمان هدفمندی پاسخگوی قطع یارانه افراد نیازمند نیست عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به وضعیت معیشت خانواده هایی که یارانه نقدی آنها قطع شده است، گفت: سازمان هدفمندی پاسخگوی علت قطع یارانه یا پیگیر پرداخت مجدد یارانه به این افراد نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101278310103.jpg سازمان,هدفمندی,پاسخگوی,قطع,یارانه,افراد,نیازمند,نیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 9 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر علوم گفت: مجلس در ماده 88 برنامه ششم توسعه تصویب کرد که شهریه فرزندان جانبازان و رزمندگان مشمول 30 درصد تخفیف شود، اما این قانون اجرا نشده است.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور و معاون پارلمانی وی افزود: چند سالی است که یارانه خانواده ای با 4 فرزند قطع شده و با وجود مشکلات معیشتی فراوان نتوانستند پیگیر مسئله خود شود، سازمان هدفمندی نیز پاسخگوی وضعیت خانواده های تحت فشار نیست.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نفت یادآور شد: واگذاری جایگاه سوخت در بافق انجام شده و در این راستا 9 نفر از بخش خصوصی بیکار شده اند و علی رغم تجربیات کاری این افراد و نیاز مجموعه به کار گرفته نمی شوند. خواهشمند است وضعیت آنها را پیگیری کنید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet