هدر موبایل
1398/07/09 13:23:10
سرویس صحن
کبیری در تذکر شفاهی؛

مراقب باشیم ایمانمان به سرقت نرود

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس با اشاره به موضوع سرقت از منزل خود درخواست کرد که با شایعه کنندگان که فضای جامعه را ملتهب و اعتبار جایگاه نماینده را خدشه دار کرده‌اند، برخورد قاطع شود.
مراقب باشیم ایمانمان به سرقت نرود نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس با اشاره به موضوع سرقت از منزل خود درخواست کرد که با شایعه کنندگان که فضای جامعه را ملتهب و اعتبار جایگاه نماینده را خدشه دار کرده‌اند، برخورد قاطع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201901105626159286.jpg مراقب,باشیم,ایمانمان,به,سرقت,نرود Icana

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، سیدتقی کبیریدر نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 9 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: در پی ماجرای سرقت از منزل بنده در جمعه گذشته متأسفانه از سوی برخی افراد، گروه‌ها و رسانه‌ها با پخش شایعات و اتهامات فضای بداخلاقی و بی‌اعتمادی دامن زده شد.
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این اتهامات در قالب سرقت 400 میلیون تومان وجه نقد و 250 هزار یورو و دلار پخش شد که موجب سوء استفاده برخی رسانه‌های بیگانه شد و بعد از آن هجمه‌ها آغاز شد.

وی تصریح کرد: بنده از جایگاه فردی که اسناد و مدارکش به سرقت رفته و امنیت روانی و خانواده‌اش متزلزله شده بود، در جایگاه متهم قرار گرفتم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: این مبالغ اعلامی در رسانه‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی را تکذیب می‌کنم و ضمن تشکر از اقدامات انقلابی و امیدوارکننده نیروی انتظامی و قوه قضائیه، درخواست می‌کنم در همین موضوع هم با قاطعیت ورود کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: اگر منِ نماینده یا هر مسئول دیگری که تخلفی انجام داده ، به شدت با آن برخورد کنند و اگر تخلفی انجام نگرفته در مقابل عده‌ای که سرمایه اعتماد اجتماعی را خدشه‌دار کرده و مجلس و جایگاه و اعتبار مجلس را زیر سوال برده و شایعات و دروغ و افترا را ترویج کرده و موجبات سوء استفاده بیگانگان را فراهم کرده است، برخورد قاطع داشته باشند.

کبیری در پایان متذکر شد: اسناد و مدارک اینجانب به سرقت رفته اما مراقب باشیم ایمانمان به سرقت نرود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet