هدر موبایل
1398/07/10 11:35:21
سرویس اقتصادی
کاظم زاده:

عرضه لاستیک های تاریخ مصرف گذشته بازی با جان مردم است/ لزوم برخورد دستگاه قضا با متخلفان

رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس گفت: عرضه لاستیک های تاریخ مصرف گذشته در بازار، بازی با جان مردم است و به طور حتم مسببان این موضوع، تخلف غیرقابل جبرانی را انجام داده اند.
عرضه لاستیک های تاریخ مصرف گذشته بازی با جان مردم است/ لزوم برخورد دستگاه قضا با متخلفان رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس گفت: عرضه لاستیک های تاریخ مصرف گذشته در بازار، بازی با جان مردم است و به طور حتم مسببان این موضوع، تخلف غیرقابل جبرانی را انجام داده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/46534.jpg عرضه,لاستیک,های,تاریخ,مصرف,گذشته,بازی,با,جان,مردم,است/,لزوم,برخورد,دستگاه,قضا,با,متخلفان Icana

شادمهر کاظم زاده عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به موضوعات مطرح شده درباره عرضه لاستیک های تاریخ مصرف گذشته در بازار، گفت: قطعا این مسئله به هیچ وجه قابل قبول نیست، زیرا فروش لاستیک های منقضی شده، موجب افزایش بروز حوادث رانندگی می شود.

شادمهر کاظم زاده در مناظره خانه ملت با عنوان حمل و نقل ریلی و مزیت های آن

عرضه لاستیک های تاریخ مصرف گذشته در بازار بازی با جان مردم است

نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عرضه لاستیک های تاریخ مصرف گذشته در بازار، بازی با جان مردم است و به طور حتم مسببان این موضوع، تخلف غیرقابل جبرانی را انجام داده اند.

لزوم ورود دستگاه قضا به پرونده عرضه لاستیک های تاریخ مصرف گذشته در بازار

وی بر لزوم ورود دستگاه قضا به پرونده عرضه لاستیک های تاریخ مصرف گذشته در بازار تأکید کرد و افزود: مجلس و قوه قضائیه اجازه نخواهند داد که عده ای برای کسب سود بیشتر، جان و سلامتی مردم را به خطر بیاندازند.

وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت راه و شهرسازی به عنوان متولیان اصلی حوزه عرضه لاستیک و حمل و نقل باید نسبت به موضوعات مطرح شده درباره عرضه لاستیک های تاریخ مصرف گذشته در بازار، پاسخ شفاف و دقیق دهند

کاظم زاده ادامه داد: وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت راه و شهرسازی به عنوان متولیان اصلی حوزه عرضه لاستیک و حمل و نقل باید نسبت به موضوعات مطرح شده درباره عرضه لاستیک های تاریخ مصرف گذشته در بازار، پاسخ شفاف و دقیق دهند.

آمادگی مجلس برای بررسی مستندات مربوط به عرضه لاستیک های تاریخ مصرف گذشته

رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس گفت: من در اینجا اعلام می کنم که این کمیته آماده دریافت مستندات مربوطه به عرضه لاستیک های تاریخ مصرف گذشته و بررسی دقیق این موضوعات است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet