هدر موبایل
1398/07/09 15:02:23
سرویس فرهنگی
نعمتی:

اقامتگاه‌های بوم‌گردی تهران باید به خوبی معرفی شود

نماینده مردم تهران گفت: مکان ها و اماکن بوم گردی بسیار زیادی در استان تهران وجود دارد اما آنطور که باید و شاید مسئولان نتوانسته اند به آن بپردازند و در صورتی که این مناطق مورد توجه قرار گیرد، می‌توانیم سرمایه ها و درآمدهای کلانی را کسب کنیم.
اقامتگاه‌های بوم‌گردی تهران باید به خوبی معرفی شود نماینده مردم تهران گفت: مکان ها و اماکن بوم گردی بسیار زیادی در استان تهران وجود دارد اما آنطور که باید و شاید مسئولان نتوانسته اند به آن بپردازند و در صورتی که این مناطق مورد توجه قرار گیرد، می‌توانیم سرمایه ها و درآمدهای کلانی را کسب کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201903107474103773.jpg اقامتگاه‌های,بوم‌گردی,تهران,باید,به,خوبی,معرفی,شود Icana

بهروز نعمتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر ضرورت افزایش سهم گردشگری استان تهران برای کسب درآمد پایدار، گفت: یکی از گله مندی هایی که ما از مونسان در زمان ریاست وی در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری داشتیم، مشکلاتی بود که در حوزه گردشگری پایتخت وجود داشت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: علی رغم ظرفیت‌های بسیار زیادی که در کشور وجود دارد و همچنین مجموعه های دیدنی و آثار فرهنگی بسیار زیادی که در استان تهران وجود دارد، متأسفانه در معرفی این ظرفیت‌ها به خوبی عمل نشده است.

معرفی ظرفیت های گردشگری و مناطق تاریخی استان تهران مغفول مانده است

وی ادامه داد: بنده فکر می کنم که معرفی ظرفیت های گردشگری و مناطق تاریخی استان تهران مغفول مانده است و لازمه حل این مشکل آن است که امکانات در اماکن مختلف تاریخی و گردشگری پایتخت توزیع شود که در این صورت گردشگران بیشتری جذب این مناطق می‌شوند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: با تشکیل وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امیدواریم که مسئولان این وزارتخانه توجه بیشتری به حل مشکلات این حیطه داشته باشند تا وضعیت گردشگری استان تهران بهبود یابد و درآمد بیشتری از این طریق جذب شود.

نعمتی با بیان اینکه تهران ظرفیت ها و امکانات بسیار زیادی دارد که مورد توجه قرار نگرفته است، تصریح کرد: بنده به صراحت می گویم که  اماکن بوم گردی بسیار زیادی در استان تهران وجود دارد اما آنطور که باید و شاید مسئولان نتوانسته اند به آن بپردازند و این مناطق را معرفی کنند و در صورتی که این مناطق مورد توجه بیشتری قرار گیرد، می‌توانیم سرمایه و درآمدهای کلانی را کسب کنیم./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet