خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/07/09 15:19:05
سرویس فرهنگی
حاجی میرزایی در گفت‌وگوی اختصاصی با خانه ملت:

نظام رتبه بندی از اول مهرماه برای معلمان اعمال می ‎شود

وزیر آموزش و پرورش از تدوین آیین نامه اجرایی نظام رتبه بندی فرهنگیان خبر داد و گفت: این آیین نامه در دستور کار دولت قرار دارد و حتی اگر چند ماه دیگر هم به تصویب برسد، از ابتدای مهرماه امسال برای معلمان اعمال خواهد شد.
نظام رتبه بندی از اول مهرماه برای معلمان اعمال می ‎شود وزیر آموزش و پرورش از تدوین آیین نامه اجرایی نظام رتبه بندی فرهنگیان خبر داد و گفت: این آیین نامه در دستور کار دولت قرار دارد و حتی اگر چند ماه دیگر هم به تصویب برسد، از ابتدای مهرماه امسال برای معلمان اعمال خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201909106325523560.jpg نظام,رتبه,بندی,از,اول,مهرماه,برای,معلمان,اعمال,می,‎شود Icana

محسن حاجی میرزایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وعده‌اش در خصوص اجرای نظام رتبه بندی معلمان تا پایان سال 98 در فراکسیون مستقلین مجلس، عنوان کرد: اعتباری 2 هزار میلیارد تومانی برای اجرای نظام رتبه بندی در بودجه پیش بینی شده است که در این راستا آیین نامه‌ای در دولت تنظیم شده و این آیین نامه در دستور کار دولت قرار دارد.

عضو کابینه دولت دوازدهم یادآور شد: آیین نامه اجرایی نظام رتبه بندی معلمان پس از تصویب در دولت ابلاغ و اجرایی می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: ممکن است تصویب و ابلاغ این آیین نامه حدود یک تا چند ماه زمان ببرد؛ اما نکته مهم این است که اعمال رتبه بندی برای فرهنگیان از اول مهرماه امسال خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

مطالبات سال ۹۷ معلمان تا پایان امسال به طور کامل تسویه می‌شود/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet