هدر موبایل
1398/07/09 17:52:13
سرویس اقتصادی
حضرتی تشریح کرد:

بررسی سوال از وزیر دادگستری در جلسه کمیسیون اقتصادی/ مهلت یک ماهه به آوایی برای اجرای اقدامات لازم

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون، یک سوال از وزیر دادگستری مطرح شد که نماینده سوال‌کننده یک ماه به آوایی برای انجام اقدامات لازم مهلت داد.
بررسی سوال از وزیر دادگستری در جلسه کمیسیون اقتصادی/ مهلت یک ماهه به آوایی برای اجرای اقدامات لازم رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون، یک سوال از وزیر دادگستری مطرح شد که نماینده سوال‌کننده یک ماه به آوایی برای انجام اقدامات لازم مهلت داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201908109846119906.jpg بررسی,سوال,از,وزیر,دادگستری,در,جلسه,کمیسیون,اقتصادی/,مهلت,یک,ماهه,به,آوایی,برای,اجرای,اقدامات,لازم Icana

الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(سه‌شنبه 9 مهرماه) کمیسیون متبوعش به حضور وزیر دادگستری در این جلسه اشاره کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: در جریان نشست امروز یک سوال از وزیر دادگستری مطرح شد.

وی با بیان اینکه سوال محمدرضا صباغیان بافقی درخصوص اجرایی نشدن یکی از بندهای قانون برنامه ششم بود، افزود: براساس این بند وزارت دادگستری و سازمان برنامه و بودجه باید با همکاری با یکدیگر آئین نامه‌ای درباره چارچوب فعالیت‌های اقتصادی تدوین می‌کردند اما علیرغم گذشت چند سال از تصویب برنامه ششم تاکنون این آئین نامه نوشته نشده است.

رئیس کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه وزیر دادگستری درباره این سوال توضیحاتی ارائه داد، اظهار کرد: براساس صحبت‌های آقای آوایی اقدامات لازم برای تدوین آئین نامه مذکور آغاز شده است، بنابراین در نهایت مقرر شد؛ یک ماه به وزیر دادگستری برای تدوین این آئین نامه مهلت داده شود.

حضرتی به سوالحسن نوروزی   از وزیر راه و شهرسازی اشاره کرد و یادآور شد: عوارض خروجی آزادراه رباط کریم و اسلامشهر محور سوال این نماینده از آقای اسلامی بود اما از آنجایی که وزیر راه و شهرسازی به همراه رئیس جمهور به ارمنستان سفر کرده بود، مقرر شد؛رسیدگی به سوال نماینده رباط کریم در صحن علنی انجام شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet