هدر موبایل
1398/07/09 17:35:00
سرویس فرهنگی
ذوالقدر در تشریح دستور کار کمیسیون فرهنگی خبر داد:

نشست مشترک کمیسیون فرهنگی با کمیته فرهنگی شورای عالی امنیت ملی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک کمیسیون فرهنگی با کمیته فرهنگی شورای عالی امنیت ملی خبر داد.
نشست مشترک کمیسیون فرهنگی با کمیته فرهنگی شورای عالی امنیت ملی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک کمیسیون فرهنگی با کمیته فرهنگی شورای عالی امنیت ملی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106130500402.jpg نشست,مشترک,کمیسیون,فرهنگی,با,کمیته,فرهنگی,شورای,عالی,امنیت,ملی Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در  تشریح نشست امروز(سه‌شنبه ۹ مهر) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،  اظهار کرد: نشست امروز کمیسیون با حضور اعضای کمیته فرهنگی شورای عالی امنیت ملی برگزار شد که در این نشست خدابخشی دبیر کمیته فرهنگی شورای عالی امنیت گزارشی از اقدامات کمیته ارائه کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه خدابخشی دبیر کمیته فرهنگی شورای عالی امنیت، گزارشی را از ۸۰ جلسه‌ای که با حضور ۵۰ دستگاه مردمی و دولتی داشتند ارائه کرد.

وی با بیان اینکه این گزارش در راستای فعالیت‌ها و اقدامات این شورا در حوزه مسائل فرهنگی بود، ادامه داد: این گزارش همچنین به عملکرد برخی از دستگاه‌ها مانند وزارت ورزش، وزارت بهداشت، بسیج، شورای فرهنگی عمومی، شورای انقلاب فرهنگی، کانون مساجد و معاونت فناوری ریاست جمهوری در این حوزه اشاره داشت.

ذوالقدر ادامه داد: در این جلسه با توجه به این که تقویت حوزه فرهنگ در راستای توجه به اقتصاد فرهنگی، فرهنگ کارآفرینی، تاثیر بر سلامت محوری و بالندگی دارای اهمیت است نمایندگان نقطه نظراتی را در این حوزه‌ها ارائه کرده‌اند و خواستار شدند که از طریق فرهنگ به موضوع رونق تولید و اقتصاد مقاومتی توجه کرده و درآمد زایی داشته باشیم و در کنار این موضوع به حوزه گردشگری و ورزش توجه کنیم.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: همچنین در این جلسه تاکید شد که نماینده‌ای از سازمان برنامه و بودجه در این شورا حضور داشته باشد و مجلس و این شورا تعامل بیشتری را مورد نظر قرار دهند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet