هدر موبایل
1398/07/09 22:25:45
سرویس حوزه ریاست
مشروح گفت و گوی رئیس مجلس با شبکه الجزیره ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه پنجشنبه پخش می‌شود

استقبال دکتر لاریجانی از حل و فصل اختلافات با عربستان

رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با شبکه قطری الجزیره، گفت: از حل و فصل اختلافات با عربستان استقبال می کنیم.
استقبال دکتر لاریجانی از حل و فصل اختلافات با عربستان رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با شبکه قطری الجزیره، گفت: از حل و فصل اختلافات با عربستان استقبال می کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201910106300312224.jpg استقبال,دکتر,لاریجانی,از,حل,و,فصل,اختلافات,با,عربستان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بر اساس گزارش شبکه قطری الجزیره " دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی"  در گفت و گو با این شبکه با بیان اینکه درهای ایران به روی عربستان باز است، افزود:  از حل اختلافات با ریاض از طریق گفت و گو حمایت می کنیم چون این گفت وگو مشکلات امنیتی و سیاسی منطقه را حل خواهد کرد.

گفتنی است این شبکه خلاصه ای از این گفت و گو را منتشر کرده که در آن دکتر لاریجانی گفته است از اظهارات محمد بن سلمان ولیعهد عربستان درباره حل و فصل اختلاف ها از طریق گفت و گو با تهران استقبال می کنیم.

بنا به گزارش الجزیره، رئیس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد که کشورهای منطقه را به تشکیل یک ائتلاف جمعی ویژه در منطقه دعوت می کنیم.

 دکتر لاریجانی بر اساس آنچه الجزیره منتشر کرد، بیان داشت که به یمنی ها توصیه می کنیم  آتش بس را پذیرفته و به عربستان نیز می گوییم که این آتش بس به نفع آن است.


وی همچنین تاکید کرد که مذاکره با آمریکا از محرمات نیست اما لازمه آن برداشته شدن تحریم ها است .

البته الجزیره اشاره ای به زمان پخش کامل این مصاحبه نکرد، اما رییس دفتر این رسانه با پیگیری خبرنگار خانه ملت از پخش مشروح این گفت و گوی تلویزیونی در روز پنجشنبه ۱۱ مهرماه، ساعت ۲۲ شب به وقت دوحه  و ۲۲ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران خبر داد./


پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet