هدر موبایل
1398/07/10 12:10:17
سرویس سیاسی
کریمی:

منبع هزینه‌های انتخاباتی کاندیداها باید مشخص باشد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: میزان، منبع و مخرج هزینه‌های انتخاباتی کاندیداها باید مشخص باشد تا مشکلی در برگزاری انتخابات رخ ندهد.
منبع هزینه‌های انتخاباتی کاندیداها باید مشخص باشد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: میزان، منبع و مخرج هزینه‌های انتخاباتی کاندیداها باید مشخص باشد تا مشکلی در برگزاری انتخابات رخ ندهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201910105548953276.jpg منبع,هزینه‌های,انتخاباتی,کاندیداها,باید,مشخص,باشد Icana

حمدالله کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به لزوم هزینه انتخاباتی کاندیداها، اظهار داشت: در اسفند ماه سال جاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود که سازوکارهای خاص خود را دارد و برخی مسائل مرتبط با انتخابات باید توسط مجریان برگزاری انتخابات، ناظرین، کاندیداها و مردم رعایت شود.

لزوم تلاش برای جلب اعتماد مردم در برگزاری انتخابات

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید دست به دست هم بدهیم و همه افراد دست اندرکار در انتخابات، زمینه را برای برگزاری انتخابات پرشور با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، فراهم کنند.

وی با اشاره به لزوم رعایت قوانین برای جلب اطمینان هر چه بیشتر مردم در انتخابات، افزود: بطور کامل باید ساز و کارها رعایت شود تا مردم به انتخابی که انجام می‌دهند، دلگرم باشند.

کاندیداهای انتخابات مجلس وعده منطقی و قابل اجرا بدهند

کریمی ادامه داد: کاندیداها باید برنامه‌های خود را به صورت روشن و صریح ارائه کنند، البته شعارها و برنامه‌های انتخاباتی کاندیداها باید منطقی، قابل تحقق و اجرائی باشد تا کاندیداها پس از انتخاب به عنوان نماینده مردم بتوانند به وعده‌های خود عمل کنند.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: در این بحث هر چقدر شفافیت در زمینه وعده و هزینه‌های انتخاباتی ایجاد شود به به برگزاری بهتر انتخابات کمک می‌کند.

هزینه های انتخاباتی باید متعارف باشد

وی افزود: میزان، منبع و مخرج هزینه‌های انتخاباتی کاندیداها باید مشخص باشد تا مشکلی در برگزاری انتخابات رخ ندهد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هزینه‌های انتخاباتی کاندیداها باید متعارف باشد و اگر هزینه‌های غیرمتعارفی از سوی کاندیداها انجام شود برای مردم نیز غیر قابل پذیرش است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet