هدر موبایل
1398/07/10 12:31:36
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

تیغ تیز عدالت، بر دل چپاول‌گران بیت‌المال هراس انداخته است / برخوردهای دستگاه قضا با مفسدان، بازدارنده است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است، که برخورد این روزهای دستگاه قضا، رعب و وحشتی را در وجود چپاولگران بیت المال بوجود آورده است.
تیغ تیز عدالت، بر دل چپاول‌گران بیت‌المال هراس انداخته است / برخوردهای دستگاه قضا با مفسدان، بازدارنده است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است، که برخورد این روزهای دستگاه قضا، رعب و وحشتی را در وجود چپاولگران بیت المال بوجود آورده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106047877587.jpg تیغ,تیز,عدالت،,بر,دل,چپاول‌گران,بیت‌المال,هراس,انداخته,است,/,برخوردهای,دستگاه,قضا,با,مفسدان،,بازدارنده,است Icana

احد آزادی خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، به برخوردهای این روزهای دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی و تاثیر آن بر پیشگیری از فساد مسئولان اشاره کرد و گفت: برخوردهای این روزها دستگاه قضا باعث می‌شود افرادی که در فکر تخلف هستند، این اجازه را به خود ندهد؛ چرا که می‌دانند، اگر تخلفی از آنها سر بزند، تیغ تیز عدالت به سراغ آنها می‌رود.

برخوردهای قوه قضائیه بازدارنده است

وی در ادامه افزود: بنابراین برخوردهای قوه قضائیه با فساد، جنبه بازدارنده دارد و اقدام اخیر دستگاه قضا در برخورد با دانه درشت‌ها کار بسیار ارزشمندی است.

مردم به دستگاه قضایی امیدوار شده‌اند

نماینده مردم ملایر تصریح کرد: با این اقداماتی که این روزها دستگاه قضایی در مبارزه با مفسدان انجام می‌دهد، ملت به آینده کشور و نهادهای گوناگون امیدوارتر شده اند؛ بالاخره با حضور آیت‌الله رئیسی در دستگاه قضایی یک هراسی بر دل چپاول‌گران بیت‌المال رخنه کرده است.

برخی از جریانات سیاسی به دنبال ناکارآمد جلوه دادن دستگاه قضایی هستند

این نماینده مردم در مجلس دهم به هجمه‌های برخی از جریانات سیاسی به قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: برخی‌ها به دنبال این هستند، که  در مسیر برخوردهای این روزهای دستگاه قضایی مانع تراشی کنند و به شکلی این برخوردها را به حاشیه برانند؛ البته هدف این افراد و جریانات هم ناکاآرمد جلوه دادن برخوردهای دستگاه قضا است، تا اینکه شاید قوه قضائیه از این برخوردها دست بکشد.

برخوردهای اخیر دستگاه قضایی بدون جناح بندی‌های سیاسی شکل می‌گیرد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در ادامه افزود: همگان به این مسئله واقف هستند، که برخوردهای اخیر دستگاه قضایی بدون جناح بندی‌های سیاسی شکل می‌گیرد و اتفاقا اولین کاری را هم که ریاست دستگاه قضا شروع کرده است، برخورد با متخلفان درون قوه قضائیه است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet