هدر موبایل
1398/07/13 09:18:19
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی:

باید چارچوبی برای ساز و کار سنجش قوانین طراحی شود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اخذ نظرات انتقادی مردم نسبت به طرح‌ها و لوایح اقدام صحیحی است و می‌تواند مسیر را برای قانون نویسی هموار کند.
باید چارچوبی برای ساز و کار سنجش قوانین طراحی شود عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اخذ نظرات انتقادی مردم نسبت به طرح‌ها و لوایح اقدام صحیحی است و می‌تواند مسیر را برای قانون نویسی هموار کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108832505465.jpg باید,چارچوبی,برای,ساز,و,کار,سنجش,قوانین,طراحی,شود Icana

محمد حسین فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ایجاد سامانه‌ای برای اخذ نظرات مردمی پیرامون طرح‌ها و لوایح در مجلس، اظهار داشت: ایجاد این سامانه ارتباطی به سیاست‌های کلی قانونگذاری ندارد و اقدامی مناسب است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: قطعا مراکزی مانند مرکز پژوهش‌های مجلس می‌توانند به عنوان نهاد مسئول، این نظرات را مورد استفاده قرار دهند.

وی افزود: اخذ نظرات انتقادی مردم نسبت به طرح‌ها و لوایح اقدام صحیحی است و می‌تواند مسیر را برای قانون نویسی هموار کند.فرهنگی ادامه داد: آنچه که پذیرفتنی نیست، توهین و فشار به مجلس بابت بررسی طرح‌ها و لوایح است که باید این رفتار ناپسند، تقبیح شود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص اقدام برای تعیین ساز و کاری جهت سنجش قوانین، گفت: اگر مراد از سنجش قوانین، تعیین زمان ضرورت تغییرات مصلحت اندیشانه در قوانین باشد که اقدام را یا مجمع تشخیص مصلحت نظام باید تعیین کند یا اینکه ساز و کاری تعیین شود و چارچوب هایی را برای آن طراحی کنند تا ساماندهی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet