هدر موبایل
1398/07/10 23:33:36
سرویس اجتماعی
دستور کار کمیسیون قضایی مجلس:

لایحه حمایت از مالکیت فکری بررسی می شود

کمیسیون قضایی مجلس هفته آینده بررسی طرح الحاق دو ماده به قانون مجازات اسلامی و لایحه حمایت از مالکیت فکری را در دستور کار دارد.
لایحه حمایت از مالکیت فکری بررسی می شود کمیسیون قضایی مجلس هفته آینده بررسی طرح الحاق دو ماده به قانون مجازات اسلامی و لایحه حمایت از مالکیت فکری را در دستور کار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905105820841677.jpg لایحه,حمایت,از,مالکیت,فکری,بررسی,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته پیش رو تشکیل جلسه خواهد داد.

بر اساس این گزارش؛ طرح الحاق دو ماده به قانون مجازات اسلامی در کارگروه حقوق جزا و طرح الحاق یک تبصره به ماده ( 11 ) قانون محکومیت‌های مالی ( موضوع مهریه ) در کارگروه حقوق عمومی کمیسیون در روز ( یک شنبه، 14 مهرماه ) بررسی می‌شود.

گفتنی است، اعضای کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در روز دوشنبه به ادامه بررسی لایحه حمایت از مالکیت فکری خواهند پرداخت و همچنین طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در  کارگروه امور ویژه مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ ادامه بررسی لایحه حمایت از مالکیت فکری و طرح الحاق دو ماده به قانون مجازات اسلامی نیز در دستور کار روز سه شنبه کمیسیون قرار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet