هدر موبایل
1398/07/12 13:00:33
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

مبارزه قاطعانه دستگاه قضا با فساد، مردم را امیدوار کرده است

نماینده مردم نجف آباد گفت: برخوردهایی که این روزها قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی به ویژه دانه درشت‌ها انجام می‌دهد، یک کار خوب و ارزشمندی است، که قطعا این کار سبب روشن شدن چراغ امید در بین ملت ایران می‌شود.
مبارزه قاطعانه دستگاه قضا با فساد، مردم را امیدوار کرده است نماینده مردم نجف آباد گفت: برخوردهایی که این روزها قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی به ویژه دانه درشت‌ها انجام می‌دهد، یک کار خوب و ارزشمندی است، که قطعا این کار سبب روشن شدن چراغ امید در بین ملت ایران می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102419181806.jpg مبارزه,قاطعانه,دستگاه,قضا,با,فساد،,مردم,را,امیدوار,کرده,است Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به افتتاح سامانه ثبت اموال و دارایی مسئولان از سوی قوه قضائیه و همچنین تاثیر آن بر جلب اعتماد عمومی نسبت به مقامت کشور، اشاره و اظهار داشت یکی از مسائلی که می‌تواند در بازسازی و احیا اعتماد مردم نسبت به دستگاه‌های گوناگون موثر واقع شود، شفافیت بر دارایی و اموال مسئولان است.

سامانه ثبت اموال مسئولان فقط در اختیار قوه قضائیه است

وی در ادامه افزود: سامانه ثبت اموال مسئولان فقط در اختیار قوه قضائیه است، و قطعا؛ افتتاح این سامانه می‌تواند، گام مفیدی در جهت شفافیت و البته بهترین عامل برای بوجود آمدن اعتماد مردم نسبت به صحت و سلامت مسئولان کشور باشد.

سامانه ثبت اموال ‌‌‌اقدام بسیار خوب در جهت پیشگیری از فساد مقامات است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: سامانه ثبت اموال مسئولان باعث می‌شود که  مسئولی به خود اجازه دست دارازی به بیت‌المال را ندهد؛ چرا که خوف این را دارد که روزی در معرض برخوردهای دستگاه قضا قرار بگیرد؛ بنابراین این اقدام یک کار بسیار خوب در جهت پیشگیری از فساد مقامات است.

 مگر ایرادی دارد مردم از اموال مسئولان آگاه باشند

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: مگر چه ایرادی دارد؟ که مردم و دستگاه‌های مربوطه از اموال مسئولان جویا شوند؛ اتفاقا اینکه مردم بدانند مسئولان قبل از مسئولیت و بعد از اتمام کار خود در آن منصب چه داشته‌اند و یا اینکه چه نداشته‌اند، یک امر مبارکی است.

مبارزه جدی دستگاه قضا با فساد چراغ امید را در دل ملت روشن می‌کند

ابوترابی در بخش دیگری از مصاحبه خود به عملکرد این روزهای دستگاه قضا اشاره و تصریح کرد: برخوردهایی که این روزها قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی به ویژه دانه درشت‌ها انجام می‌دهد، یک کار خوب و ارزشمندی است، که قطعا این کار سبب روشن شدن چراغ امید در بین ملت ایران می‌شود.

دستگاه قضایی کار خود را به نحو شایسته‌ای انجام داده است

وی در ادامه افزود: در واقع با این برخوردهایی که قوه قضائیه انجام داده است، دیگر هیچ مسئولی جرات این را هم ندارد، که حتی واژه تخلف را بر زبان خود بیاورد و این کار یعنی؛ اینکه دستگاه قضایی کار خود را به نحو شایسته‌ای انجام داده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet