هدر موبایل
1398/07/11 12:42:54
سرویس فرهنگی

طرح تدریس زبان‌های محلی و قومی روی میز کمیسیون آموزش

اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی هفته پیش رو در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه نشست تخصصی خواهند داشت که طرح تدریس زبان‌های محلی و قومی در مدارس و دانشگاه‌های کشور یکی از برنامه‌های کمیسیون است.
طرح تدریس زبان‌های محلی و قومی روی میز کمیسیون آموزش اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی هفته پیش رو در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه نشست تخصصی خواهند داشت که طرح تدریس زبان‌های محلی و قومی در مدارس و دانشگاه‌های کشور یکی از برنامه‌های کمیسیون است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg طرح,تدریس,زبان‌های,محلی,و,قومی,روی,میز,کمیسیون,آموزش Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی هفته پیش رو در روزهای دوشنبه و سه شنبه (15 و 16 مهرماه) نشست تخصصی برگزار خواهد کرد.

بر اساس این گزارش بررسی طرح اجرای اصل 15 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران(تدریس زبان‌های محلی و قومی در مدارس و دانشگاه‌های کشور) و همچنین بررسی طرح الزام دولت به حمایت همه جانبه از افراد و مؤسسات ایرانی که از اقدامات آمریکا متضرر شدند، در دستور کار روز دوشنبه کمیسیون آموزش و تحقیقات قرار دارد.

قرائت گزارش کمیته ماده 234 درباره آقای حسین فریدون، ارائه گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در خصوص کنکور سراسری سال 98 و دعوت از رئیس محترم سازمان انرژی اتمی ایران به منظور ارائه گزارش از وضعیت تحقیق و توسعه در صنعت هسته‌ای کشور دیگر برنامه‌های کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در روز دوشنبه عصر است.

روز سه شنبه نیز وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جهت پاسخگویی به سئوال 4 نماینده مجلس در کمیسیون حاضر می‌شود و در ادامه وزیر آموزش و پرورش پاسخگوی سئوال 5 تن از نمایندگان مجلس در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet