خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/07/11 12:49:38
سرویس فرهنگی

گزارش تحقیق و تفحص از سرخآبی‌ها در دستور کار کمیسیون فرهنگی

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس هفته آتی بررسی پیش نویس گزارش هیأت تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت‌های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در ۱۰ سال گذشته را دستور کار خود خواهند داشت.
گزارش تحقیق و تفحص از سرخآبی‌ها در دستور کار کمیسیون فرهنگی اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس هفته آتی بررسی پیش نویس گزارش هیأت تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت‌های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در 10 سال گذشته را دستور کار خود خواهند داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106130500402.jpg گزارش,تحقیق,و,تفحص,از,سرخآبی‌ها,در,دستور,کار,کمیسیون,فرهنگی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی هفته پیش رو در روزهای دوشنبه و سه شنبه (15 و 16 مهرماه) نشست تخصصی برگزار خواهد کرد.

استماع گزارش دکتر مختارپور دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و ادامه بررسی طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده دسنور کار کمیسیون در روز دوشنبه خواهد بود.

همچنین کمیسیون فرهنگی مجلس در روز سه‌شنبه بررسی لایحه حمایت از مالکیت فکری و قرائت و بررسی پیش نویس گزارش هیأت تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت‌های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در 10 سال گذشته را دستور کار دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet