هدر موبایل
1398/07/11 19:00:00
سرویس اقتصادی
امروز در چابهار صورت گرفت:

بازدید رئیس کمیسون اقتصادی از پروژه های در حال ساخت فولاد و پتروشیمی مکران

رییس و جمعی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از پروژه های در حال ساخت فولاد و پتروشیمی مکران در منطقه آزاد چابهار بازدید کردند.
بازدید رئیس کمیسون اقتصادی از پروژه های در حال ساخت فولاد و پتروشیمی مکران رییس و جمعی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از پروژه های در حال ساخت فولاد و پتروشیمی مکران در منطقه آزاد چابهار بازدید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201910101415085863.jpg بازدید,رئیس,کمیسون,اقتصادی,از,پروژه,های,در,حال,ساخت,فولاد,و,پتروشیمی,مکران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رییس و جمعی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی امروز( پنج شنبه 11 مهرماه) از پروژه های در حال ساخت فولاد مکران و پروژه پتروشیمی مکران در منطقه آزاد چابهار بازدید کردند و  در جریان چگونگی نحوه فعالیت این مجموعه ها قرار گرفتند.
همچنین رییس کمیسیون اقتصادی با اعضای اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی منطقه ازاد تجاری و صنعتی چابهار دیدار و گفت و گو کرد و در جریان دغدغه های  تولید کننده ها و تجار این منطقه قرار گرفت.

گفتنی است؛ در این بازدید عبدالغفور ایران نژاد نماینده مردم چابهار، استاندار و برخی مسولان استان سیستان و بلوچستان، جمعی از مدیران شهرستان و کردی مدیرعامل منطقه ازاد چابهار، اعضای کمیسیون اقتصادی را همراهی کردند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet