هدر موبایل
1398/07/12 00:01:38
سرویس اقتصادی
هفته آینده؛

رحمانی و شریعتمداری برای پاسخ به نمایندگان به کمیسیون صنایع می آیند

وزرای صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هفته آینده برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حضور پیدا خواهند کرد.
رحمانی و شریعتمداری برای پاسخ به نمایندگان به کمیسیون صنایع می آیند وزرای صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هفته آینده برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حضور پیدا خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101127040766.jpg رحمانی,و,شریعتمداری,برای,پاسخ,به,نمایندگان,به,کمیسیون,صنایع,می,آیند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، براساس دستور کار هفته آینده کمیسیون صنایع و معادن مجلس، این کمیسیون در جلسه روز دوشنبه (15مهر ماه) خود، میزبان وزیر صنعت، معدن و تجارت خواهد بود تا رحمانی به سوالات حبیب اله دهمرده  نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز(2فقره)، سیدقاسم جاسمی نماینده کرمانشاه، مهرداد بائوج لاهوتی نماینده لنگرود(3فقره سوال)، نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات، نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه پاسخ دهد.

همچنین اعضای کمیسیون صنایع و معادن ضرورت انجام تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری و عملکرد معدن کوشک بافق در استان یزد به بخش خصوصی و ضرورت انجام تحقیق و تفحص از چگونگی و نحوه واگذاری معادن به بخش خصوصی از ابتدای سال 1375 تا پایان سال 1396 در استان یزد را در جلسه دوشنبه بررسی می‌کنند.

همچنین براساس دستور کار هفته آینده کمیسیون صنایع و معادن مجلس، این کمیسیون در جلسه روز سه‌شنبه ( 16مهر ماه) خود، میزبان محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهد بود تا به سوال محسن کوهکن ریزی  نماینده مردم لنجان پاسخ دهد.

همچنین در این نشست ضرورت انجام تحقیق و تفحص از عدم شفافیت مالی، علل آتش‌سوزی‌های اخیر و کاهش تولید در واحدهای مختلف پتروشیمی آبادان از سال 1390 تاکنون بررسی می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet