هدر موبایل
1398/07/13 10:56:26
سرویس اجتماعی
امینی:

زائران کربلای معلی تنها باید از مسیرهای تعیین‌شده تردد کنند

نماینده مردم ایلام در مجلس، با بیان اینکه امنیت و زیرساخت‌های لازم در مرز مهران برای تردد زائران کربلای معلی که برای حضور در راهپیمایی اربعین قصد عزیمت به عراق را دارند، تامین شده است تاکیدکردکه زائران تنها باید از مسیرهای تعیین‌شده تردد کنند.
زائران کربلای معلی تنها باید از مسیرهای تعیین‌شده تردد کنند نماینده مردم ایلام در مجلس، با بیان اینکه امنیت و زیرساخت‌های لازم در مرز مهران برای تردد زائران کربلای معلی که برای حضور در راهپیمایی اربعین قصد عزیمت به عراق را دارند، تامین شده است تاکیدکردکه زائران تنها باید از مسیرهای تعیین‌شده تردد کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901100288567434.jpg زائران,کربلای,معلی,تنها,باید,از,مسیرهای,تعیین‌شده,تردد,کنند Icana

سلام امینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی برای زائران راهپیمایی اربعین حسینی(ع)که از مرز مهران قصد عزیمت به کربلای معلی را دارند، وجود ندارد، گفت:  راهپیمایی اربعین استراتژی جهان اسلام و تشیع جهت حفظ انسجام و وحدت مسلمانان بوده که مانوری ارزشمند در مقابل دشمنان اسلام است که برای تفرقه‌افکنی بین کشورهای مسلمان برنامه‌ریزی می‌کنند، بنابراین باید در جهت حفظ و تداوم آن تلاش کنیم.

نماینده مردم ایلام، ایوان و چرداول در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: هم‌اکنون مرز ایلام و شهرستان مهران باز است و از این مسیر بیشترین مسافت را در داخل کشور طی می‌کنیم و هیچ مشکلی نیز برای تردد زائران کربلای معلی از این مسیر وجود ندارد.

وی تصریح کرد: ما در سال‌های گذشته با مشکلات زیرساختی برای تردد این زائران مواجه بودیم که امسال برطرف شده و بعد از عبور از این مرز نیز تا کربلای معلی زیرساخت‌ها تامین شده است و شرایط این مسیر بهتر از سایر مسیرها به سمت کشور عراق است.

زائران کربلای معلی داروهای موردنیازشان را به همراه داشته باشند

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: افرادی که به قصد زیارت عازم کربلای معلی هستند باید به نکاتی توجه کنند، کما اینکه در وهله اول باید برای هدف خود برنامه‌ریزی کرده و از مسیرهای تعیین‌شده تردد کنند، ضمن اینکه امکانات لازم برای سفر را به همراه داشته باشند تا برای تهیه وسایلی که نیاز دارند ناچار نشوند از مسیرهای مشخص‌شده منحرف شوند.

نماینده مردم ایلام، ایوان و چرداول در مجلس شورای اسلامی، با  اشاره به امکانات مورد نیاز زائران کربلای معلی که برای حضور در راهپیمایی اربعین باید به همراه داشته باشند، تاکید کرد: لباس گرم، پتو و داروهای مورد نیاز افرادی که بیماری خاصی دارند باید همراه زائران باشد، چرا که این امکان وجود دارد که در تهیه برخی اقلام دارویی که نیاز به تجویز پزشک داشته با مشکل مواجه شوند، بنابراین باید قبل از سفر به این مهم توجه کنند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet