هدر موبایل
1398/07/13 13:01:00
سرویس فرهنگی
در گفت‌وگو با میرزاده مطرح شد:

دو هفته از مهر گذشت، خبری از توزیع شیر رایگان در مدارس نیست

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به پیش بینی‌های لازم بودجه‌ای در زمان تصویب بودجه برای تأمین شیر رایگان در مدارس، از اینکه دو هفته پس از مهر آموزش و پرورش نسبت به توزیع شیر رایگان در مدارس هیچ اقدامی نکرده، انتقاد کرد.
دو هفته از مهر گذشت، خبری از توزیع شیر رایگان در مدارس نیست سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به پیش بینی‌های لازم بودجه‌ای در زمان تصویب بودجه برای تأمین شیر رایگان در مدارس، از اینکه دو هفته پس از مهر آموزش و پرورش نسبت به توزیع شیر رایگان در مدارس هیچ اقدامی نکرده، انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201910108680925102.jpg دو,هفته,از,مهر,گذشت،,خبری,از,توزیع,شیر,رایگان,در,مدارس,نیست Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از بی توجهی آموزش و پرورش نسبت به توزیع شیر رایگان در مدارس، اظهار کرد: متأسفانه به دلیل کمبود اعتبارات در سال‌های اخیر همواره مشکل توزیع شیر رایگان در مدارس را داشته‌ایم و موضوع موجب نارضایتی خانواده‎‌ها و نمایندگان مردم در مجلس است.

آموزش و پرورش بودجه انعطاف پذیری دارد

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه آموزش و پرورش بودجه قابل انعطافی را در اختیار دارد که می‌‎تواند برای توزیع شیر در مدارس از آن استفاده کند، افزود: مقدمات اجرای این مهم در آموزش و پرورش باید پیش از شروع سال تحصیلی طی می‌شد ولی به نظر می‌رسد وزارتخانه آموزش و پرورش که پیش از شروع سال تحصیلی بدون وزیر بود، چنین اقداماتی را انجام نداده است.

سیدحمایت میرزاده

 

میرزاده یادآور شد: قطعا در صورتی که توزیع شیر رایگان در مدارس کشور مورد غفلت قرار گیرد، از مسئولان مربوطه در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس توضیح خواهیم خواست.

نمایندگان محدودیت منابع آموزش و پرورش را درک می‌کنند

وی اضافه کرد: البته نمایندگان مجلس محدودیت منابع آموزش و پرورش را درک می‌کنند و می‌دانند که اولویت نخست این نهاد حاکمیتی پرداخت به موقع حقوق معلمان است ولی نباید از موضوع سلامت و تغذیه دانش آموزان غافل شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: بنابراین سایر دستگاه‌ها از جمله سازمان برنامه و بودجه نیز باید در این راستا به کمک آموزش و پرورش بیاید و این وزارتخانه را در این شرایط کسری بودجه تنها نگذارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet