هدر موبایل
1398/07/13 16:37:36
سرویس فرهنگی
صفری:

زائران کربلای معلی در قالب کاروان یا با افراد راه بلد عازم عراق شوند

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس، با بیان اینکه تعطیلی مرز خسروی موقتی بوده و تدابیر لازم برای تامین امنیت زائران اندیشیده شده و به زودی بازگشایی می‌شود از زائران کربلای معلی خواست تا یا در قالب کاروان و یا همراه با افراد راه بلد عازم این سفر شوند.
زائران کربلای معلی در قالب کاروان یا با افراد راه بلد عازم عراق شوند نماینده مردم کرمانشاه در مجلس، با بیان اینکه تعطیلی مرز خسروی موقتی بوده و تدابیر لازم برای تامین امنیت زائران اندیشیده شده و به زودی بازگشایی می‌شود از زائران کربلای معلی خواست تا یا در قالب کاروان و یا همراه با افراد راه بلد عازم این سفر شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803107339353430.jpg زائران,کربلای,معلی,در,قالب,کاروان,یا,با,افراد,راه,بلد,عازم,عراق,شوند Icana

احمد صفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه راهپیمایی با شکوه اربعین که نماد اقتدار ملی بوده باید تداوم یابد، گفت: مرز خسروی بعد از چندین سال بازگشایی شده و تامین امنیت این مسیر نیز توسط دولت عراق تضمین شده است و تعطیلی این مرز موقتی بوده و تدابیر لازم برای تامین امنیت زائران اندیشیده شده است و به زودی هم بازگشایی خواهد شد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: هموطنانمان برای شرکت در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی(ع) به صورت کاروانی شرکت کنند و تا جایی که امکان دارد از حضور انفرادی خودداری کنند.

مسئولان امنیتی ایران و عراق تامین امنیت زائران کربلای معلی را تضمین می‌کنند

وی در بیان تبعات حضور انفرادی زائران برای عزیمت به کشور عراق، تصریح کرد: اگر افرادی به صورت انفرادی عازم کشور عراق شوند، چنانچه مشکلی برای آنها ایجاد شود کسب اطلاع از وضعیتشان با مشکل مواجه می‌شود، ضمن اینکه هیچ کس مسئول بی‌تدبیری این افراد نیست.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، خاطرنشان کرد: حرکت زائران کربلای معلی در قالب کاروان تضمین‌کننده سلامت و امنیت آنها خواهد بود، چرا که هم مسئولان داخلی و هم نیروهای برقرارکننده امنیت کشور عراق از آنها به خوبی حراست می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: افرادی که قصد عزیمت به کشور عراق را دارند روزانه اخبار را رصد کنند و با هماهنگی وارد راهپیمایی اربعین حسینی(ع) شوند و در طول راه نیز با افراد راه بلد حرکت کنند تا با مشکلی مواجه نشوند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: افراد باید به هشدار مسئولان وزارت کشور و سایر بخش‌های امنیتی توجه کنند و تنها از مسیرهایی که توسط آنها اعلام می‌شود، تردد کنند و خارج از گروه حرکت نکنند تا مسئولان برقرارکننده امنیت بتوانند از آنها به خوبی محافظت کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet