هدر موبایل
1398/07/13 14:57:00
سرویس سیاسی
در نشست هفته جاری کمیسیون شوراهای مجلس؛

طرح اصلاح قانون حمایت از توسعه و اشتغال روستایی و عشایری بررسی می‌شود

کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در نشست هفته جاری به بررسی طرح یک فوریتی اصلاح قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری خواهند پرداخت.
طرح اصلاح قانون حمایت از توسعه و اشتغال روستایی و عشایری بررسی می‌شود کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در نشست هفته جاری به بررسی طرح یک فوریتی اصلاح قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری خواهند پرداخت. https://cdn.icana.ir/d/019/201910104307624149.jpg طرح,اصلاح,قانون,حمایت,از,توسعه,و,اشتغال,روستایی,و,عشایری,بررسی,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، نشست کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه پانزدهم مهرماه برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش؛ اعضای کمیسیون روز دوشنبه پانزدهم مهرماه بررسی طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه انتخابات را با حضور مسئولان وزارت کشور نمایندگان پژوهشکده شورای نگهبان معاونت قوانین و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی ادامه می‌دهند. همچنین به بررسی طرح یک فوریتی اصلاح قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری خواهند پرداخت.

کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در نشست مذکور دو نفر از اعضای کمیسیون را به صحن علنی معرفی می‌کنند تا یک نفر برای عضویت در شورای عالی مدیریت بحران کشور انتخاب شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet