هدر موبایل
1398/07/15 17:48:13
سرویس سیاسی
سفیر فلسطین در تهران در گفت و گو با خانه ملت:

عادی‌سازی روابط کشورهای جهان اسلام با اسرائیل اشتباهی بزرگ است

سفیر فلسطین در تهران گفت: داشتن هر نوع ارتباط با اسرائیل اشتباهی بزرگ است زیرا آنها نابودی تمام کشورهای اسلامی را می خواهند و منفعتی برای این کشورها ندارند.
عادی‌سازی روابط کشورهای جهان اسلام با اسرائیل اشتباهی بزرگ است سفیر فلسطین در تهران گفت: داشتن هر نوع ارتباط با اسرائیل اشتباهی بزرگ است زیرا آنها نابودی تمام کشورهای اسلامی را می خواهند و منفعتی برای این کشورها ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103588726259.jpg عادی‌سازی,روابط,کشورهای,جهان,اسلام,با,اسرائیل,اشتباهی,بزرگ,است Icana

صلاح الدین زواوی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص سرنوشت طرح معامله  قرن گفت: ترامپ مزدور رژیم صهیونیستی است و تلاش می کند خواسته نتانیاهو را اجرایی کند.

تمام جریان های سیاسی فلسطین با معامله قرن مخالفند

سفیر فلسطین در تهران در این راستا اظهار کرد: فلسطینیان درصدد ایجاد وحدت ملی هستند از این رو مشاهده می شود تمام جریان های سیاسی فلسطین با پذیرش طرح معامله قرن مخالفت کردند.

وی ادامه داد: فلسطینیان اعتقاد دارند با وحدت و یکپارچگی می توان در برابر تجاوزگران اسرائیلی - آمریکایی ایستاد و بر این اساس حتی تلاش می کنند روابطشان با دیگر کشورهای اسلامی را تقویت و تحکیم کنند.

میانجی گری کاخ سفید بین فلسطینیان و اسرائیلی ها صادقانه نیست

زواوی با اشاره به اینکه مطرح کردن مسئله میانجی گری بین فلسطینیان و اسرائیلی ها از سوی مسئولان کاخ سفید صادقانه نیست و آنها صرفا درصدد تامین منافع رژیم صهیونیستی هستند، تصریح کرد: معتقد هستم داشتن هر نوع ارتباط با اسرائیل اشتباهی بزرگ است و به نفع کشورهای اسلامی نخواهد بود؛ آمریکایی ها نابودی تمام کشورهای اسلامی را می خواهند و منفعتی برای این کشورها ندارند.

وی با بیان اینکه ترامپ وقتی قدس شریف را پایتخت رژیم صهیونیستی خواند و سفارت آمریکا را به این منطقه منتقل کرد نشان داد که پیرو سیاست های اسرائیل است، گفت: این رژیم جعلی باید از بین برود و این موضوعی است که امام خمینی (ره) سال ها پیش مطرح کردند.

مقابله با تجاوزگری و تروریسم نیازمند وحدت اسلامی است

سفیر فلسطین در تهران خاطرنشان کرد: همواره از مسئولان جمهوری اسلامی ایران خواسته ام در مناسبات و گفتگو با کشورهای منطقه، تاکید بر ایجاد وحدت بین کشورهای اسلامی کنند زیرا برای مقابله با تجاوزگری و تروریسم نیاز به شفاف سازی داریم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet