هدر موبایل
1398/07/14 09:26:55
سرویس بین الملل
امیرعبداللهیان در دیدار با اعضای اتحادیه بین‌المللی جوانان ضداشغالگری مطرح کرد؛

ضرورت ادامه حضور آگاهانه جوانان در رویارویی با صهیونیست‌های غاصب

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل ضمن اعلام موضع همیشگی جمهوری اسلامی در دفاع از حقوق فلسطینیان، گفت: لازم است حضور پرشور و آگاهانه جوانان در مبارزه با صهیونیست‌های غاصب ادامه یابد.
ضرورت ادامه حضور آگاهانه جوانان در رویارویی با صهیونیست‌های غاصب دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل ضمن اعلام موضع همیشگی جمهوری اسلامی در دفاع از حقوق فلسطینیان، گفت: لازم است حضور پرشور و آگاهانه جوانان در مبارزه با صهیونیست‌های غاصب ادامه یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803102441140647.jpg ضرورت,ادامه,حضور,آگاهانه,جوانان,در,رویارویی,با,صهیونیست‌های,غاصب Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در دیدار روز گذشته خود(شنبه، 13 مهرماه) با اعضای شاخه برون مرزی اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان ضد اشغالگری و حامی فلسطین، ضمن تشریح توطئه صهیونیست ها و استکبار جهانی به رهبری آمریکا، گفت: آنها قصد دارند امت و جهان اسلام را تجزیه و پراکنده کنند.

وی افزود: بر این اساس تداوم مقاومت و حضور پرشور و آگاهانه جوانان و دانشجویان در صحنه مبارزه و رویارویی با صهیونیست های غاصب مورد تأکید و لازم است.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل در پایان خاطرنشان کرد: پایبندی جمهوری اسلامی بر مواضع و اصول انقلابی در دفاع از حقوق فلسطینی ها جهت بازگشت به سرزمین مادری و آزادی قدس جزئی از اهداف و آرمان های مستمر محور مقاومت است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet