هدر موبایل
1398/07/14 10:47:37
سرویس صحن
یوسف نژاد قرائت کرد:

اعلام وصول 5 سوال ملی نمایندگان از وزرای نیرو، صنعت و کشاورزی

عضو هیات رئیسه مجلس ۵ سوال ملی نمایندگان از وزرای نیرو، صنعت و کشاورزی را اعلام وصول کرد.
اعلام وصول 5 سوال ملی نمایندگان از وزرای نیرو، صنعت و کشاورزی عضو هیات رئیسه مجلس 5 سوال ملی نمایندگان از وزرای نیرو، صنعت و کشاورزی را اعلام وصول کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201806105523451801.jpg اعلام,وصول,5,سوال,ملی,نمایندگان,از,وزرای,نیرو،,صنعت,و,کشاورزی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه،14 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی موارد اعلام وصول شده توسط هیات رئیسه مجلس را به شرح زیر قرائت کرد:

- سوال ملی محمدرضا ملکشاهی راد نماینده خرم آباد و دوره از وزیر نیرو در خصوص اقدامات وزارت نیرو در زمینه حفاظت از حریم رودخانه‌ها و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرقانونی.

- سوال ملی سیده فاطمه حسینی نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و  سیده حمیده زرآبادی نماینده قزوین، آبیک و البرز از وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص عدم نظارت و کنترل به منظور جلوگیری از تضییع حقوق خریداران خودرو و شرکت‌های قطعه ساز.

- سوال ملی سیدناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان از وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص افزایش افسارگسیخته قیمت کالاهای اساسی و همچنین عمل نکردن در مورد وظایف ذاتی در حوزه بازرگانی.

- سوال ملی ولی ملکی نماینده مشکین شهر از وزیر جهاد کشاورزی در خصوص علت به کارگیری افراد غیرمتخصص در رأس بنگاه‌های اقتصادی./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet