هدر موبایل
1398/07/14 12:29:29
سرویس اجتماعی
در نشست کارگروه آموزش و تحقیقات نمایندگان ادوار و رئیس اسبق دانشگاه آزاد مطرح شد؛

ضرورت حذف کنکور کاردانی و کارشناسی

نشست کارگره آموزش و تحقیقات مرکز نمایندگان ادوار با حضور نمایندگان ادوار مجلس برگزار و در این نشست بر حذف کنکور کاردانی و کارشناسی تأکید شد.
ضرورت حذف کنکور کاردانی و کارشناسی نشست کارگره آموزش و تحقیقات مرکز نمایندگان ادوار با حضور نمایندگان ادوار مجلس برگزار و در این نشست بر حذف کنکور کاردانی و کارشناسی تأکید شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201910105560251518.jpg ضرورت,حذف,کنکور,کاردانی,و,کارشناسی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، نوزدهمین جلسه کارگره آموزش و تحقیقات مرکز نمایندگان ادوار به درخواست رئیس کارگروه به منظور اخذ نظرات کارشناسی در دفتر جاسبی ریاست اسبق دانشگاه آزاد اسلامی بنیاد آفرینش انس برگزار شد.

در این نشست، دستور جلسه بررسی نهایی طرح حذف کنکور و اخذ نظرات نهایی و همچنین معرفی و آشنایی با بنیاد آفرینش انس به عنوان مرکز تحقیقات در امورات اجتماعی که مرکزی غیرسیاسی و NGO است، بود.

لازم به ذکر است این جلسه با حضور تعدادی از روسای کارگروه‌ها و جمعی از نمایندگان ادوار عضو کارگروه آموزش و تحقیقات برگزار شد.

در ابتدای این نشست زارع رئیس کارگروه آموزش و تحقیقات توضیحاتی درخصوص طرح حذف کنکور ارائه کرد و سپس آقای جاسبی پیشنهادات خود را درخصوص طرح حذف کنکور بیان کرد.

نشست کارگروه آموزش و تحقیقات نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی با حضور عبدالله جاسبی

 

جاسبی، حذف کنکور کاردانی و کارشناسی را بسیار ضروری دانست و در خصوص حذف کنکور کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی پیشنهاد داد که برنامه‌ریزی دقیق‌تری صورت پذیرد و همچنین اضافه کرد: کشور نیازمند به تکنسین متخصص و فعال است که بایستی به این مقوله نگاه خاصی شود.

پس از جاسبی آقایان عبدی، دکتر راه چمنی، اسفنانی، هراتی، خانم عمرانی، حیات مقدم، حجت الاسلام روحانی و  فدایی سخنانی را عنوان کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet