هدر موبایل
1398/07/14 13:35:13
سرویس سیاسی
ظریف در گفتگو با خانه ملت:

اروپایی ها در موقعیتی نیستند که از برجام خارج شوند

محمد جواد ظریف اظهار داشت: اروپایی ها در موقعیتی نیستند که بتوانند از برجام خارج شوند و از نظر حقوقی حق این کار را ندارند.
اروپایی ها در موقعیتی نیستند که از برجام خارج شوند محمد جواد ظریف اظهار داشت: اروپایی ها در موقعیتی نیستند که بتوانند از برجام خارج شوند و از نظر حقوقی حق این کار را ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102306813478.jpg اروپایی,ها,در,موقعیتی,نیستند,که,از,برجام,خارج,شوند Icana

وزیر امور خارجه کشورمان  در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری  خانه ملتتصریح کرد: برجام یک توافق بین المللی است که در سازمان ملل به تصویب رسیده و چارچوب مشخصی دارد و آمریکا خلاف قوانین بین المللی از آن خارج شده است.

وی افزود: اروپایی ها در انجام تعهدات در برجام خود کوتاهی کرده اند و در مواردی آن را نقض کرده اند علاوه برآمریکا که صراحتا با خروج خود این توافق را نقض کرده اروپایی ها نیز این رفتار را در مواردی تکرار کرده اند.

وزیر امور خارجه  تاکید کرد:در مواجهه با این اقدامات جمهوری اسلامی بر اساس پیش بینی های صورت گرفته در متن برنامه جامع اقدام مشترک اقداماتی کرده و آن را دنبال می کند اما همانطور که ذکر شد اروپا نمی تواند از آن خارج شود./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet