هدر موبایل
1398/07/14 18:39:22
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

عدم رضایت از ترامپ در جامعه نخبگان آمریکا جدی است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدم رضایت از ترامپ در جامعه نخبگان آمریکا جدی است، گفت: استیضاح موفقیت آمیز ترامپ تاثیر زیادی بر انتخابات آینده ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا دارد.
عدم رضایت از ترامپ در جامعه نخبگان آمریکا جدی است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدم رضایت از ترامپ در جامعه نخبگان آمریکا جدی است، گفت: استیضاح موفقیت آمیز ترامپ تاثیر زیادی بر انتخابات آینده ریاست جمهوری 2020 آمریکا دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201808103782810127.jpg عدم,رضایت,از,ترامپ,در,جامعه,نخبگان,آمریکا,جدی,است Icana

علاء الدین بروجردی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت با اشاره به آغاز روند استیضاح ترامپ در مجلس نمایندگان آمریکا گفت:اگر این استیضاح موفقیت آمیز باشد و موجب برکناری ترامپ شود در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 موثر خواهد بود.

وی ادامه داد:در سیاست داخلی آمریکا معادلات متعددی تاثیرگذار است با وجود این که عنوان کشور آزاد را یدک می کشد؛ اما لابی صهیونیست ها، تراست ها و کارتل ها در انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا بسیار تاثیرگذار هستند بر این اساس نمی توان نظریه ای واحد ارائه کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بخشی از جامعه نخبگان آمریکا  از عملکرد ترامپ راضی نیستند چون این کشور را با مشکلات متعددی روبرو کرده است؛ به عنوان نمونه تصمیمات ترامپ درباره کشورهایی همچون روسیه، چین و حتی کشورهای اروپایی بحران ایجاد کرده و بر این اساس عدم رضایت جدی است./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet