هدر موبایل
1398/07/15 09:36:48
سرویس فرهنگی
کوچکی‌نژاد:

مرکز سمپاد باید برای المپیادی‌ها وثیقه بگذارد/کمیسیون آموزش این موضوع را بررسی می‌کند

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: قطعا این کمیسیون مشکلات المپیادی ها برای حضور در مسابقات علمی جهانی را پیگیری می کند.
مرکز سمپاد باید برای المپیادی‌ها وثیقه بگذارد/کمیسیون آموزش این موضوع را بررسی می‌کند عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: قطعا این کمیسیون مشکلات المپیادی ها برای حضور در مسابقات علمی جهانی را پیگیری می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201712104292670814.jpg مرکز,سمپاد,باید,برای,المپیادی‌ها,وثیقه,بگذارد/کمیسیون,آموزش,این,موضوع,را,بررسی,می‌کند Icana

جبار کوچکی‌نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به اظهارات اخیر رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان مبنی بر اینکه امسال در جریان اعزام پسران المپیادی به خارج از کشور به دلیل آنکه مشمول خدمت سربازی بودند، از آنان وثیقه دریافت شد، گفت: سازمان سمپاد باید به استعدادهای درخشان توجه ویژه‌ای داشته باشد و یکی از اقداماتی که باید انجام دهد، این است که شرایط لازم را برای حضور آنان در مسابقات و المپیادهای علمی فراهم کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: در واقع سازمان سمپاد موظف است که مشکلات افرادی را که می‌خواهند در المپیادهای علمی در خارج از کشور حضور یابند، حل کند و برای خروج آنان از کشور وثیقه بگذارد.

وی ادامه داد: المپیادی ها کسانی هستند که می خواهند در رشته های مختلف علمی برای کشور افتخار آفرینی کنند و باید حتما به آنان توجه شود.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه حتی لازم است که هزینه سفر المیپادی‌ها هم داده شود، گفت: قطعا ما مشکلات المپیادی ها برای حضور در مسابقات علمی جهانی را در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری پیگیری می کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet