هدر موبایل
1398/07/15 10:15:21
سرویس اجتماعی
آقاپور علیشاهی:

بالارفتن هزینه های جاری دلیل افزایش مرسولات پستی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بالارفتن هزینه های مرسولات پستی و تاثیر آن بر کسب و کارهای خانگی گفت: این افزایش به احتمال زیاد، به دلیل افزایش هزینه های دیگر مثل حقوق نیروها و مستهلک شدن ماشین های خدمات پستی است.
بالارفتن هزینه های جاری دلیل افزایش مرسولات پستی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بالارفتن هزینه های مرسولات پستی و تاثیر آن بر کسب و کارهای خانگی گفت: این افزایش به احتمال زیاد، به دلیل افزایش هزینه های دیگر مثل حقوق نیروها و مستهلک شدن ماشین های خدمات پستی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201906102221922837.jpg بالارفتن,هزینه,های,جاری,دلیل,افزایش,مرسولات,پستی Icana

معصومه آقاپور علیشاهی  در  گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، درباره افزایش قیمت هزینه های مرسولات پستی طی روزهای اخیر و تاثیر آن بر مشاغل خانگی و کارآفرین ها، گفت: تا جایی که می دانم تقریبا حدود 5 سال است که هزینه های پست، ثابت باقی مانده و با توجه به اینکه شرکت پست، یک شرکت خصولتی است، به نظر بنده افزایش هزینه روزهای اخیر به احتمال زیاد به دلیل بالا رفتن هزینه های دیگر است.

تراز سال گذشته پست، منفی بوده

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: تراز پست در سال گذشته منفی بود و با در نظر گرفتن اینکه شرکت پست تعدادی نیروهای قراردادی دارد، ماشین های خدمات پستی آنها مستهلک شده  و  همچنین افزایش حقوق نیروها، این احتمال وجود دارد که موارد ذکر شده دلیل افزایش هزینه های پست باشد.

ضرورت حذف یارانه های پنهان

وی با اشاره به ضرورت حذف یارانه های پنهان برای جبران افزایش هزینه ها، عنوان کرد: در مجموع باید کشور در مورد پرداخت یارانه های پنهان فکر اساسی کند، چرا که در حال حاضر یارانه پنهان به مساوات به همه اقشار جامعه داده می شود، در حالی که همه مردم در یک سطح درآمد ندارند.

آقاپور تاکید کرد: باید در مورد پرداخت یارانه ها عدالت را رعایت کنیم، عدالت یعنی هر چیزی در جای خود قرار بگیرد و باید دولت و سران سه قوا در این مورد تصمیم بگیرند که اگر به شکل صحیح اجرا شود شاهد افزایش هزینه ها نخواهیم بود، اما متاسفانه همتی در این کار نمی بینم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر
  • بالارفتن هزینه های جاری دلیل افزایش مرسولات پستی


آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet