هدر موبایل
1398/07/14 17:33:14
سرویس صحن
ملکی در تذکر شفاهی؛

ضرورت رفع موانع صادرات محصولات کشاورزی باغداران مشکین شهر

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس خواستار برطرف شدن مشکلات باغداران مشکین شهری برای فروش و صادرات محصولات کشاورزی این منطقه شد.
ضرورت رفع موانع صادرات محصولات کشاورزی باغداران مشکین شهر نماینده مردم مشکین شهر در مجلس خواستار برطرف شدن مشکلات باغداران مشکین شهری برای فروش و صادرات محصولات کشاورزی این منطقه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901108406689135.jpg ضرورت,رفع,موانع,صادرات,محصولات,کشاورزی,باغداران,مشکین,شهر Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ولی ملکی در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، 14مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: وجود باغات شهرستان مشکین شهر یک فرصت محسوب می شود که نباید آن را از دست دهیم.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: عدم حمایت مسئولان برای تامین ارز موردنیاز کارخانه کنسانتره مشکین شهر در سنواتی که قیمت هر بشکه نفت بالای 120 دلار بود، نداشتن برند نامدار، عدم اطلاع از اصول بازرگانی خارجی و همچنین ایجاد مانع از سوی مسئولان گمرک عراق و افزایش عوارض گمرکات و عدم اقدام جدی وزرای کشاورزی، صمت و امور خارجه موجب شده متهم در جای شاکی نشسته باشد و برای باغداران اشک تمساح بریزد.

وی ادامه داد: دیدن آثار غم و اندوه بر چهره باغداران مشکین شهر به دلیل عدم فروش و صادرات بخشی از محصولات خود دل انسان آزاده را به درد می آورد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: متاسفانه تذکرات کتبی، شفاهی و مذاکرات حضوری نتیجه مطلوبی در پی نداشت از این رو از وزرای یاد شده درخواست می شود همانند سال 96 زمینه تسهیل صادرات را فراهم و مشکل را برطرف کند و در غیر این صورت موضوع را از طریق راه های نظارتی همچون اعلام سوال و عدم کفایت وزرای مطرح شده دنبال خواهیم کرد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet