هدر موبایل
1398/07/14 17:42:00
سرویس صحن
کواکبیان در تذکر شفاهی:

تعیین تکلیف قانون مربوط به انتخابات مجلس ضرورت دارد

نماینده مردم تهران در مجلس خواستار بررسی و تعیین تکلیف وضعیت قانون مربوط به انتخابات مجلس شد.
تعیین تکلیف قانون مربوط به انتخابات مجلس ضرورت دارد نماینده مردم تهران در مجلس خواستار بررسی و تعیین تکلیف وضعیت قانون مربوط به انتخابات مجلس شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103467463270.jpg تعیین,تکلیف,قانون,مربوط,به,انتخابات,مجلس,ضرورت,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه،14 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: طبق ماده 141 آیین‌نامه داخلی مجلس طرحی که در دستور کار قرار داشته اما به کمیسیون ارجاع می‌شود، پس از بررسی همچنان در دستور کار صحن قرار می‌گیرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: 8 ماه وقت قوه مقننه برای اصلاح موادی از قانون انتخابات صرف شد اما شورای نگهبان بخشی از آن را رد کرد.

وی افزود: طبق پیگیری‌ها شورای نگهبان بخش مربوط به استانی بودن این امر را رد کرد و سایر بخش‌ها مورد اشکال قرار نگرفته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطر نشان کرد: کمیسیون شوراها نیز عنوان می‌کند در حال جایگزینی موارد رد شده هستند، از این رو درخواست می‌شود این موضوع برای به نتیجه رسیدن مورد پیگیری قرار گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet