هدر موبایل
1398/07/14 18:17:21
سرویس صحن
حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی:

بی‌تدبیری در تعیین قیمت نان؛ چرا یکباره قیمت یک قرص نان 150تومان گران شد؟

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با انتقاد از افزایش قیمت نان گفت: چرا باید یکباره قیمت یک قرص نان حدود ۱۵۰ تومان گران شود در حالی که یارانه ۴۴ هزار و ۵۰۰ تومانی مردم بعد از گذشت ۷ سال افزایش نیافته است.
بی‌تدبیری در تعیین قیمت نان؛ چرا یکباره قیمت یک قرص نان 150تومان گران شد؟ نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با انتقاد از افزایش قیمت نان گفت: چرا باید یکباره قیمت یک قرص نان حدود 150 تومان گران شود در حالی که یارانه 44 هزار و 500 تومانی مردم بعد از گذشت 7 سال افزایش نیافته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905102292967761.jpg بی‌تدبیری,در,تعیین,قیمت,نان؛,چرا,یکباره,قیمت,یک,قرص,نان,150تومان,گران,شد؟ Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه،14 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزرای کشور و نیرو گفت: مگر هرج و مرج است که عده‌ای آمده و فنس‌های بین دو استان را خراب کنند، چرا آرامش دو استان را به هم می‌ریزید؟ نکند منافع شما در ناامن کردن است. قطعاً صبر مردم اصفهان حدی داشته، وای به روزی که مردم مقابل شما بایستند. بنابراین تمام مسئولیت‌های بروز این تشنجات برعهده شما دو وزیر است.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بی‌تدبیری‌های صورت گرفته در تعیین قیمت نان گفت: چرا باید یکباره قیمت یک قرص نان حدود 150 تومان گران شود در حالی که یارانه 44 هزار و 500 تومانی مردم بعد از گذشت 7 سال افزایش نیافته است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس گزارش‌ها دولت حدود 140 هزار میلیارد تومان از محل هدفمندی یارانه‌ها درآمد دارد و تنها کمتر از یک سوم آن را میان مردم توزیع می‌کنند./

خبرنگار: مرتضی ندرلو

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet