هدر موبایل
1398/07/14 18:11:08
سرویس صحن
نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در تذکر شفاهی:

کارت های مرزنشینی کارایی ندارند

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس از بازدید غلامرضا انصاری معاون اقتصادی وزیر امور خارجه از مرزهای حوزه انتخابیه خود خبر داد.
کارت های مرزنشینی کارایی ندارند نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس از بازدید غلامرضا انصاری معاون اقتصادی وزیر امور خارجه از مرزهای حوزه انتخابیه خود خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201810102819787364.jpg کارت,های,مرزنشینی,کارایی,ندارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رسول خضری در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، 14مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با تبریک به دامپزشکان و فعالان حوزه زنجیره سلامت و تغذیه کشور، خطاب به رئیس جمهور، گفت: یک سال و اندی از انسداد مرزها گذشته اما مرزنشینان نه تنها دستشان به جایی بند نیست بلکه کارت های مرزنشینی هم فعال نبوده و کارایی ندارند.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی همچنین خبر داد: فردا به اتفاق معاون اقتصادی وزیر امور خارجه از مرزهای کیله، شهرستان سردشت که اخیرا رسمی شده و مرز تمرچین شهرستان پیرانشهر بازدید خواهیم داشت لذا امیدوارم ارتباط میان دو طرف مرز توسعه پیدا کند.

وی همچنین به وزیر آموزش و پرورش در خصوص اعمال مدارک تحصیلی فرهنگیان تذکر داد و افزود: انتظار است در خصوص جذب نیروهای بازمانده از استخدام همچون حق التدریسی ها هرچه سریع تر اقدام شده و این افراد نیز استخدام شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet