هدر موبایل
1398/07/15 16:51:21
سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون سیاست خارجی مجلس:

عادی‌سازی روابط اسرائیل با برخی کشورهای عربی محکوم به شکست است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد طرح رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط با کشورهای عرب حوزه‌ خلیج فارس محکوم به شکست است.
عادی‌سازی روابط اسرائیل با برخی کشورهای عربی محکوم به شکست است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد طرح رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط با کشورهای عرب حوزه‌ خلیج فارس محکوم به شکست است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712104795461697.jpg عادی‌سازی,روابط,اسرائیل,با,برخی,کشورهای,عربی,محکوم,به,شکست,است Icana

سید حسین نقوی حسینی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در رابطه با طرح رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط با کشورهای عرب حوزه‌ خلیج فارس، گفت: اسرائیلی ها سال های طولانی درصدد عادی سازی روابط خود با کشورهای منطقه غرب آسیا و کمرنگ کردن مسئله قدس شریف بوده و در این راستا آمریکایی ها نیز با اجرای طرح های مختلف با آنها همراهی می کنند.

ایران پرچم دار محور مقاومت در منطقه

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در واقع مناقشاتی بین برخی کشورهای منطقه با صهیونیست ها وجود دارد لذا این رژیم جعلی تلاش می کند با بهره گیری از ظرفیت همپیمانان منطقه ای کاخ سفید روابطش را بهبود بخشد و در این بین مسئله فلسطین را به فراموشی بسپارد.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران پرچم دار محور مقاومت در منطقه محسوب می شود، ادامه داد: بر این اساس طبیعی است که اسرائیلی ها محور طرحشان برای عادی سازی روابط با کشورهای عرب حوزه‌ خلیج فارس را بر مدار ایران قرار دهند.

هر طرحی که علیه ایران باشد، شکست خواهد خورد

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: اقدامات صهیونیست ها، آمریکایی ها و ایادی آنها در سال های اخیر با شکست مواجه شده  که معامله قرن، آخرین طرح آنها بود. این رژیم جعلی نتوانسته تاکنون زمینه عادی سازی روابط با کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس را به خوبی اجرایی کند از این رو به توافق دوجانبه روی آورده تا بتواند با تحت فشار قرار دادن آنها به اهدافش برسد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه کشورهای منطقه به خوبی می دانند ایران اسلامی کشوری قدرتمند و تاثیرگذار است، خاطرنشان کرد: بر این اساس مشاهده می شود که پیام های مختلفی برای مذاکره با کشورمان می دهند لذا اجرای طرحی که محور آن علیه ایران اسلامی باشد، منجر به شکست خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت،  وزیر خارجه رژیم صهیونیستی طرحی به کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس به منظور امضای توافقنامه‌ای دوجانبه بین آنها و رژیم صهیونیستی ارائه کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet