هدر موبایل
1398/07/14 22:13:25
سرویس اجتماعی
با صدور نامه‌ای انجام شد؛

تقدیر ۱۶۰ نماینده از عملکرد کارگزاران حج / اتکاء به توان داخلی برای انتقال حجاج

بیش از ۱۶۰ نماینده مجلس از رئیس سازمان حج و زیارت، مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی و همه کارگزاران عملیات حج سال ۹۸  تقدیر و تشکر کردند.
تقدیر ۱۶۰ نماینده از عملکرد کارگزاران حج / اتکاء به توان داخلی برای انتقال حجاج بیش از ۱۶۰ نماینده مجلس از رئیس سازمان حج و زیارت، مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی و همه کارگزاران عملیات حج سال ۹۸  تقدیر و تشکر کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201909108426190080.jpg تقدیر,۱۶۰,نماینده,از,عملکرد,کارگزاران,حج,/,اتکاء,به,توان,داخلی,برای,انتقال,حجاج Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بیش از ۱۶۰ نماینده مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای از رئیس سازمان حج و زیارت و مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی و همه کارگزاران زحمتکش عملیات حج سال ۹۸  تقدیر و تشکر کردند.

متن نامه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَأَذِّن فِی النَّاسِ بِالْحَجِّ یَأْتُوکَ رِجَالًا وَعَلَىٰ کُلِّ ضَامِرٍ یَأْتِینَ مِن کُلِّ فَجٍّ عَمِیقٍ

حجت السلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی 
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران 
سلام علیکم 

حج آهنگ دیدار با خداوند متعال و نشانه ای رجعت به سوی اوست که ابدیت لایتناهی است. حرکتی عظیم که میراث گرانقدر انبیاء الهی و حضرت ابراهیم خلیل الله است؛ به سوی کمال،خیر،زیبایی و حقیقت.

در سال ۱۳۹۸ با هجمه همه جانبه دشمن قسم خورده با تمامی موانع تحریمی مناسک حج با عنایت خاصه حضرت حق با صلابت و کرامت کم نظیر و با شکوه انجام پذیرفت.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی از تلاش، همت، کوشش و مدیریت بسیار خوب مدیران، کارگزاران سازمان حج و زیارت و همچنین مدیر عامل و همکاران هواپیمایی جمهوری اسلامی که با اتکاء به توان داخلی رسالت انتقال حجاج را به عهده داشتند، به ویژه از نماینده مقام معظم رهبری حضرت حجت السلام و المسلمین جناب نواب و ریاست سازمان حج و زیارت جناب آقای رشیدیان تقدیر و تشکر می نماییم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet