هدر موبایل
1398/07/15 10:59:43
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

جنگ های منطقه بازار اسلحه انگلستان را گرم می کند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به خباثت های دولت انگلیس در خاورمیانه گفت: جنگ های منطقه، بازار اسلحه انگلستان را گرم می کند.
جنگ های منطقه بازار اسلحه انگلستان را گرم می کند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به خباثت های دولت انگلیس در خاورمیانه گفت: جنگ های منطقه، بازار اسلحه انگلستان را گرم می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106425700451.jpg جنگ,های,منطقه,بازار,اسلحه,انگلستان,را,گرم,می,کند Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به شیطنت ها و خباثت های دولت انگلیس در منطقه گفت: انقلاب ملت ایران چنان ضربه ای به هیمنه قدرت های جهانی از جمله آمریکا و انگلیس وارد کرد که تلاش آنها در طول 40 سال گذشته به عقب راندن ملت از مواضع خود و انتقام جویی از مردم مظلوم ایران اسلامی است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با نگاهی به گذشته تاریخ ایران به ویژه رویدادهای بعد از انقلاب اسلامی همواره نقش انگلیس در توطئه چینی و مداخله در امور ایران قابل مشاهده است؛ البته مداخلات انگلیس بعد از انقلاب اسلامی و کوتاه شدن دست آنها از دست درازی به منابع و منافع ملت ایران، بیشتر شده و همواره تلاش می کند ایران را باعث بی ثباتی و ناامنی در منطقه و جهان معرفی کند؛ درحالیکه ملت ایران محکم و استوار در مقابل مداخلات روباه پیر ایستاده است.

لزوم بکارگیری دیپلماسی فعال در مقابل زیاده خواهی دولت انگلیس

وی افزود: انگلیس در طول مذاکرات برجام سنگ اندازی های فراوانی انجام داد و در بسیاری از مقاطع که مذاکرات به بن بست می رسید، به دلیل زیاده خواهی های دولت انگلیس بود، بنابراین ذات خبیث روباه پیر برای کسی پوشیده نیست؛ لذا باید دیپلماسی فعال بتوان از زیاده خواهی آنها جلوگیری کرد.

این نماینده مجلس در دوره دهم بیان کرد: متاسفانه دولت های منطقه به دلیل تبلیغات منفی کشورهای استکباری از جمله آمریکا و انگلیس، صلح و امنیت منطقه را به خطر انداختند و جنگ عرستان با یمن نمونه بارزی از مداخلات آنها در جهت نا امن کردن غرب آسیا می باشد که مهم ترین هدف آن، فروش تسلیحات و بدست آوردن سودهای سرشار از کشت و کشتار در منطقه است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی با قدرت در مقابل نفوذ آمریکا و انگلیس در منطقه ایستاده و همواره خطر نفوذ آنها در خاورمیانه را به دولت های منطقه گوشزد کرده است، بنابراین باید در مقابل آنها با اتحاد منطقه ای ایستاد تا بتوان صلح و امنیت را در خاورمیانه برقرار کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet