هدر موبایل
1398/07/15 15:50:57
سرویس اجتماعی
عضو مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری:

مسئولان با اظهارنظرهای غیرکارشناسی باعث رنجش مردم لردگان نشوند

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: مردم فهیم شهرستان لردگان مطالبات و خواسته‌های قانونی دارند؛ بنابراین لازم است که همه مسئولان خارج از اظهار نظرهای غیر کارشناسی به این مشکل بوجود آمده، ورود کنند.
مسئولان با اظهارنظرهای غیرکارشناسی باعث رنجش مردم لردگان نشوند عضو فراکسیون امید مجلس گفت: مردم فهیم شهرستان لردگان مطالبات و خواسته‌های قانونی دارند؛ بنابراین لازم است که همه مسئولان خارج از اظهار نظرهای غیر کارشناسی به این مشکل بوجود آمده، ورود کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106205796791.jpg مسئولان,با,اظهارنظرهای,غیرکارشناسی,باعث,رنجش,مردم,لردگان,نشوند Icana

علی کاظمی بابا حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با مشکلات پیش آمده در روستای " چنار محمود" شهرستان لردگان و همچنین حواشی بوجود آمده در آن شهر، اظهار داشت: با توجه به اتفاقی که در روستای چنار محمود، شهرستان لردگان اتفاق افتاده است، متاسفانه عده‌ای‌ از اغتشاشگران از این مسئله سوء استفاده کردند.

مردم لردگان صف خود را از سوء استفاده‌گران جدا کردند

وی در ادامه ضمن تشکر از مردم فهیم شهرستان لردگان به ویژه روستای "چنارمحمود" افزود: باید از مردم شهرستان لردگان تشکر ویژه‌ای را به عمل آورد؛ چرا که در این مسئله صف خود را از آشوب‌گران جدا کرده‌اند و به این عده از سوء استفاده‌گران اجازه ندادند که مطالبات به حق و قانونی خود را تحت‌الشعاع این حرکات قرار دهند.

مردم فهیم شهرستان لردگان مطالبات و خواسته‌های قانونی دارند

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: مردم فهیم شهرستان لردگان مطالبات و خواسته‌های قانونی دارند؛ بنابراین لازم است که همه مسئولان خارج از اظهار نظرهای غیر کارشناسی به این مشکل بوجود آمده، ورود کنند و صحبت‌های کارشناسی شده‌ای را بر زبان بیاورند، تا خدایی ناکرده سبب رنجش مردمان این شهر نشوند.

مسئله مهم مردم روستای " چنار محمود" باید با ورود متخصصان امر مورد بررسی قرار بگیرد

عضو مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری به لزوم ورود میدانی متخصصان امر در روستای چنار محمود برای بررسی مسئله مهم روستاییان، اشاره و اظهار کرد: با توجه به مهم بودن مشکل بوجود آمده برای مردم روستای چنار محمود، تشکیل کمیته‌ای برای بررسی این موضوع از سوی مجلس دستور داده شده است؛ یعنی یکی از خواسته‌های ما هم همین بوده، که زیر نظر کمیسیون‌های تخصصی از قبیل کمیسیون بهداشت و درمان موضوع با حضور میدانی در منطقه مورد بررسی قرار بگیرد و نتایج بررسی‌های انجام شده را به سمع و نظر همگان برسانند.

مشکل مردم روستای چنار محمود باید با حساسیت ویژه بررسی شود

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: معتقدم با توجه به این موضوع پیش آمده در روستای چنار محمود بایستی یک تیمی از سوی بازرسی ریاست جمهوری و وزارتخانه‌هایی از جمله آنها وزارت بهداشت و درمان، وزارت کار و رفاه اجتماعی و ...   که به نوعی دخیل خواهند بود، به صورت میدانی ورود کنند، و با حضور در بین مردم مسائل و مشکلات مردم را کاملا با یک حساسیت ویژه بررسی کرده و نسبت به رفع این مشکلات و ارائه راهکار های منطقی و معقول اقدامات لازم را انجام دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet