هدر موبایل
1398/07/15 11:35:07
سرویس استان ها

پیام تسلیت بروجردی در پی درگذشت محمدکاظم محمدزاده

علاءالدین بروجردی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درگذشت محمدکاظم محمدزاده، قاری بین‌المللی قرآن کریم را تسلیت گفت.
پیام تسلیت بروجردی در پی درگذشت محمدکاظم محمدزاده علاءالدین بروجردی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درگذشت محمدکاظم محمدزاده، قاری بین‌المللی قرآن کریم را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201910106587523308.jpg پیام,تسلیت,بروجردی,در,پی,درگذشت,محمدکاظم,محمدزاده Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علاءالدین بروجردی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در پیامی درگذشت محمدکاظم محمدزاده، قاری بین‌المللی قرآن کریم را تسلیت گفت.

 

متن پیام تسلیت بروجردی بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

روح بلند محمدکاظم محمدزاده قاری بین‌المللی قرآن کریم به ملکوت اعلی پیوست

 

با تأسف و تاثر فراوان برادر عزیز و گرانقدر و یار دیرینه آقای محمدزاده حافظ قرآن و از چهره‌های بین‌المللی قرآنی جمهوری اسلامی ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی که مورد علاقه ویژه مقام معظم رهبری نیز بودند در کنار مضجع نورانی حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا ع دارفانی را وداع گفتند و به سرای باقی شتافتند.

اینجانب این مصیبت بزرگ را به خانواده محترم این عزیز بویژه همسر مکرمه و فرزندانشان و برادر گرانقدرشان جناب آقای علی محمدزاده تسلیت و تعزیت عرض میکنم.

از خداوند متعال خواستارم انشاءالله ایشان با اولیا و صالحان محشور باشند و تعالی درجات خویش را از قرآن کریم هدیه بگیرند و خداوند ایشان را غریق رحمات واسعه خویش گرداند و به همه بازماندگان محترم صبر و اجر عنایت فرماید.

در پایان ضروری میدانم یادی از برادر گرانقدر شهیدِ مرحومِ محمدزاده، شهید مهدی محمدزاده بنمایم که افتخار این خانواده بود و همچنین مادر بزرگوار شهید که سالهاست دارفانی را وداع گفته است، انشاءالله همگی با اولیا و صالحان محشور باشند.

                                                                                                   علاءالدین بروجردی

                                                                                                عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

پایان پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet