هدر موبایل
1398/07/16 07:25:57
سرویس فرهنگی
اولادقباد:

المپیادی‌ها باید مورد حمایت قرار گیرند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس گفت: به زودی جلسه ای کارشناسی در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با حضور مسئولانی از وزارت آموزش و پرورش جهت بررسی مشکلات المپیادی ها برگزار می‌ شود.
المپیادی‌ها باید مورد حمایت قرار گیرند عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس گفت: به زودی جلسه ای کارشناسی در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با حضور مسئولانی از وزارت آموزش و پرورش جهت بررسی مشکلات المپیادی ها برگزار می‌ شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201907103748167864.jpg المپیادی‌ها,باید,مورد,حمایت,قرار,گیرند Icana

فریده اولادقباد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر ضرورت حمایت از المپیادی ها، گفت: حمایت از حضور استعدادهای درخشان کشورمان در المپیادهای علمی منجر به پرورش نسل جوانی توانمند خواهد شد و از سوی دیگر پیشرفت ایران اسلامی را رقم می‌زند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بنده چندی پیش به همراه آقای عارف دیدار و گفتگویی با المپیادی هایکشورمان داشتیم و دغدغه ها و درخواست‌های آنان را شنیدیم.

وی با تاکید بر اینکه لازم است که مجددا جلسه ای برای بررسی مشکلات المپیادی ها برگزار شود، افزود: بنده این پیشنهاد را مطرح خواهم کرد که به زودی جلسه ای کارشناسی در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با حضور مسئولانی از وزارت آموزش و پرورش جهت بررسی مشکلات المپیادی ها و راهکارهای حل مسائل مورد نظر آنان برگزار شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: المپیادی ها آینده سازان کشورمان هستند و قطعا در پیشرفت و آبادانی کشور نقش به سزایی دارند و بر این اساس باید مورد حمایت بیشتری قرار گیرند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet