هدر موبایل
1398/07/15 16:59:59
سرویس اجتماعی
الماسی:

بازدید اعضای فراکسیون غذا و دارو از شرکت پخش شیرخشک کودکان مبتلا به PKU

نایب رییس فراکسیون غذا و دارو مجلس، از بازدید اعضای این فراکسیون از شرکت پخش شیرخشک کودکان مبتلا به PKU و کسب اطلاع آنها از نحوه فعالیت سامانه حامی در جهت حمایت از این بیماران خبر داد.
بازدید اعضای فراکسیون غذا و دارو از شرکت پخش شیرخشک کودکان مبتلا به PKU نایب رییس فراکسیون غذا و دارو مجلس، از بازدید اعضای این فراکسیون از شرکت پخش شیرخشک کودکان مبتلا به PKU و کسب اطلاع آنها از نحوه فعالیت سامانه حامی در جهت حمایت از این بیماران خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906100542223812.jpg بازدید,اعضای,فراکسیون,غذا,و,دارو,از,شرکت,پخش,شیرخشک,کودکان,مبتلا,به,PKU Icana

سکینه الماسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات بازدید اعضای فراکسیون غذا و دارو مجلس شورای اسلامی از شرکت پخش شیرخشک کودکان مبتلا به PKU، گفت: اعضای فراکسیون غذا و داروی مجلس امروز دوشنبه (15  مهرماه) بازدیدی از روند فعالیت شرکت پخش شیرخشک مخصوص کودکان مبتلا به بیماری‌های متابولیکی(PKU) به عمل آوردند.

نماینده مردم کنگان، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: راه‌اندازی سامانه حامی در جهت تسریع روند پخش این نوع شیرخشک اقدامی ارزشمند بوده که با همت سازمان غذا و دارو، بخش خصوصی و شرکت پست صورت گرفته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: در این سامانه 5 هزار نفر از کودکان مبتلا به بیماری‌های متابولیکی که ماهانه از این نوع شیرخشک مصرف می‌کنند، ثبت نام شده‌اند.

نایب رییس فراکسیون غذا و دارو مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: راه‌اندازی سامانه حامی باعث شده که مشکل خانواده‌های دارای فرزندان مبتلا به بیماری‌های متابولیکی برای تهیه شیرخشک مناسب برای آنها رفع شود، چرا که از طریق این سامانه در مراکز استان‌ها ظرف مدت 24 ساعت و در شهرستان‌ها در مدت 72 ساعت این نوع شیر خشک در اختیار متقاضیان دریافت آن قرار می‌گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet