هدر اصلی
1398/07/15 17:12:49
سرویس اقتصادی
خدابخشی در تشریح نشست کمیسیون برنامه و بودجه با حضور وزیر نفت:

طرح آمریکا برای توقف فروش نفت ایران شکست خورده است

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: بر اساس گزارش ارائه شده در خصوص فروش نفت، طرح آمریکایی‌ها برای به صفر رساندن فروش نفت ایران با شکست مواجه شده است و کماکان این محصول به فروش می‌رسد.
طرح آمریکا برای توقف فروش نفت ایران شکست خورده است سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: بر اساس گزارش ارائه شده در خصوص فروش نفت، طرح آمریکایی‌ها برای به صفر رساندن فروش نفت ایران با شکست مواجه شده است و کماکان این محصول به فروش می‌رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905107496110861.jpg طرح,آمریکا,برای,توقف,فروش,نفت,ایران,شکست,خورده,است Icana

محمد خدابخشی سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت  ، در  تشریح نشست امروز(دوشنبه 15 مهر ماه) کمیسیون متبوع خود، گفت: در نشست امروز وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به منظور ارائه گزارش‌های در خصوص فروش نفت و روند اجرای پروژه‌های مربوط به تولید آن حضور داشتند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی ، ادامه داد: بر اساس گزارش ارائه شده در خصوص فروش نفت، طرح آمریکایی‌ها برای به صفر رساندن فروش نفت ایران با شکست مواجه شده است و کماکان این محصول به فروش می‌رسد.

پترو پارس مسئولیت اجرای فاز 11 پارس جنوبی را بر عهده گرفت

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بر اساس گزارش آقای کرباسیان مدیر عامل شرکت ملی نفت تمامی فازهای پارس جنوبی به غیر از فاز 11 در دریا و 10 در خشکی مابقی طرح‌ها به پایان رسیده‌اند، افزود: فاز 11 پارس جنوبی تعیین تکلیف شده و شرکت پترو پارس  مسئولیت آن‌را بر عهده گرفته است.

تولید نفت از غرب کارون به 400 بشکه در روز افزایش داده می‌شود

وی با تاکید بر اینکه تولید نفت از غرب کارون در حال حاضر 350 هزار بشکه در روز است که تا پایان سال این میزان به 400 هزار بشکه در روز افزایش پیدا می‌کند، عنوان کرد: پروژه راه‌بردی گوره جاسک با مبلغ یک و 8 دهم میلیارد دلار در حال انجام است و تمام لوله مورد نیاز این طرح و همچنین تمامی 50 عدد پمپ آن از سازندگان ایرانی تامین می‌شود.

نگهداری و افزایش برداشت 33 پروژه نفتی در اختیار پیمانکاران ایرانی

خدابخشی با بیان اینکه برای عقد قراردادهای توسعه‌ای با شرکت‌های ایرانی و شرکت‌های بین المللی مذاکراتی در حال انجام است، تصریح کرد: همچنین بر اساس گزارش‌های ارائه شده توسط آقای کرباسیان نگهداری و افزایش برداشت 33 پروژه توسط پیمانکاران صد در صد ایرانی انجام می‌شود، مبلغ کل این طرح یک و 6 دهم میلیارد دلار برآورد شده است که جبهه کاری گسترده‌ای برای پیمانکاران و سازندگان تجهیزات ایرانی فراهم می‌کند.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در پایان، عنوان کرد:  دستور کار دیگر کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح اصلاح قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری بود که موادی از آن مورد بررسی قرار گرفت و مرکز پژوهش‌های مجلس ماموریت یافت تا با اعمال بازنگری در طرح نقطه نظرات خود را بر روی مواد و بندهای مختلف آن ارائه کند تا در کمیسیون مورد تصمیم گیری قرار بگیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet