هدر موبایل
1398/07/15 22:29:49
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس:

پرهیز از درگیری های سیاسی در داخل، راه پیروزی برابر تحریم های آمریکاست

نماینده مردم بندر امام، ماهشهر هندیجان و امیدیه گفت: همه جریانات سیاسی کشور به این مهم دست پیدا کنند که با ایجاد حواشی و درگیری‌های سیاسی فقط سبب خوشحالی دشمن می‌شوند؛ بنابراین بایستی از شیوه برخوردها پرهیز کرد.
پرهیز از درگیری های سیاسی در داخل، راه پیروزی برابر تحریم های آمریکاست نماینده مردم بندر امام، ماهشهر هندیجان و امیدیه گفت: همه جریانات سیاسی کشور به این مهم دست پیدا کنند که با ایجاد حواشی و درگیری‌های سیاسی فقط سبب خوشحالی دشمن می‌شوند؛ بنابراین بایستی از شیوه برخوردها پرهیز کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901103029871614.jpg پرهیز,از,درگیری,های,سیاسی,در,داخل،,راه,پیروزی,برابر,تحریم,های,آمریکاست Icana

علی گلمرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به لزوم اتحاد و همدلی جریانات سیاسی کشور در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با دشمنانی روبه رو است، که در این 40 سال اخیر تمام فکر و ذکر خود را به دشمنی با کشورمان معطوف کرده‌اند و هر تحریمی را هم که می‌توانستند در این چهل سال انقلاب علیه ایران اسلامی شکل داده‌اند.

ما از اساس و پایه با استعمارگران مخالفت هستیم

وی در ادامه افزود: ما از اساس و پایه با استعمارگران مخالفت هستیم و این مسئله هم در حقیقت ریشه در اعتقادات‌مان دارد؛ بنابراین نمی‌توان نسبت به دشمنان نیرنگ‌باز جمهوری اسلامی ایران خوش بین بود.

آمریکا هر چه در حد و توان دارد را برای دشمنی با ایران به کار بسته است

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس تصریح کرد: آمریکا از دشمنان 40 ساله انقلاب اسلامی ایران است، که هر چه در حد و توان دارد را به کار بسته است تا به خیال خام خود این نظام را از پای درآورد؛ اما باید به این مهم توجه داشت که باید از این توهمات بیرون بزند.

همه جریانات سیاسی باید از ایجاد حواشی پرهیز کنند

نماینده مردم بندر امام، ماهشهر، هندیجان و امیدیه اظهار کرد: با توجه به اینکه آمریکا تحریم‌های یکجانبه‌ای علیه کشورمان وضع کرده است؛ بنابراین باید همه جریانات سیاسی کشور به این مهم دست پیدا کنند که با ایجاد حواشی و درگیری‌های سیاسی فقط سبب خوشحالی دشمن می‌شوند؛ بنابراین در این‌گونه شرایط بایستی همه جریانات سیاسی در داخل کشور با اتحاد و انسجام خاصی در مقابل دشمنان انقلاب ایستادگی کنند.

باید برای فعال شدن اقتصاد کشور گام‌های جدی را برداشت

 تاکید کرد: قطعا ما برای بهتر شدن وضعیت اقتصادی و در واقع راه برون رفت از وضعیت فعلی باید به گسترش توانمندی‌های داخلی البته با ایجاد وحدت کمک کنیم، تا اینکه اقتصاد کشور به شکلی پویا و فعال شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet