هدر اصلی
1398/07/15 17:45:12
سرویس اقتصادی
پاپی‌زاده در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی:

قوانین حوزه پسماند اجرایی نشده است

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: بر اساس بررسی‌های انجام شده بیش از ۶۰ درصد قوانین حوزه پسماند ابلاغی به دستگاه‌ها در ده سال اخیر اجرا نشده و آیین‌نامه‌های آنها  را تهیه و ابلاغ نکرده‌اند.
قوانین حوزه پسماند اجرایی نشده است نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: بر اساس بررسی‌های انجام شده بیش از 60 درصد قوانین حوزه پسماند ابلاغی به دستگاه‌ها در ده سال اخیر اجرا نشده و آیین‌نامه‌های آنها  را تهیه و ابلاغ نکرده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101139229529.jpg قوانین,حوزه,پسماند,اجرایی,نشده,است Icana

عباس پاپی‌زاده پالنگان نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت ، در تشریح نشست امروز( دوشنبه 15 مهرماه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، گفت: دستور کار نشست کمیسیون در خصوص چگونگی عملکرد دولت در زمینه مدیریت پسماند شهری بود که نمایندگانی از وزارت کشور و سازمان حفاظت از محیط زیست در آن حضور داشتند.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه گزارشی از عملکرد دستگاه‌های دولتی در خصوص مدیریت پسماند شهری ارائه شد، ادامه داد: بر اساس بررسی‌های انجام شده بیش از 60 درصد قوانین حوزه پسماند ابلاغی به دستگاه‌ها در ده سال اخیر اجرا نشده و آیین‌نامه‌های آنها  را تهیه و ابلاغ نکرده‌اند.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در نشست امروز بر اساس گزارش‌های ارائه شده عملکرد دولت در زمینه پسماند شهری ناموفق گزارش داده شد، تصریح کرد: دستگاه‌ها باید در مدت زمان دو هفته‌ ادامه گزارش خود را تکمیل نمایند تا گزارش نهایی کمیسیون در زمینه پسماند شهری به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارائه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet