هدر موبایل
1398/07/15 18:52:46
سرویس اقتصادی
باستانی نشست کمیسیون صنایع و معادن را تشریح کرد:

بررسی سوالات از وزیر صمت/ارجاع یک سوال به صحن علنی مجلس

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز کمیسیون سوالات نمایندگان از وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح شد که یک سوال به صحن علنی مجلس ارجاع شد.
بررسی سوالات از وزیر صمت/ارجاع یک سوال به صحن علنی مجلس سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز کمیسیون سوالات نمایندگان از وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح شد که یک سوال به صحن علنی مجلس ارجاع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101127040766.jpg بررسی,سوالات,از,وزیر,صمت/ارجاع,یک,سوال,به,صحن,علنی,مجلس Icana

سعید باستانی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در تشریح نشست امروز(15 مهر ماه(کمیسیون متبوعش، به حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان وی در این جلسه اشاره کرد.

نماینده مردم تربیت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه سوالات نمایندگان از  وزیر صنعت، معدن و تجارت مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه سوال نصرالله پژمانفر درخصوص مشکلات مربوط به تامین کاغذ بود، اظهار کرد: نماینده مردم مشهد و کلات از توضیحات وزیر صمت قانع شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: سوال‌ بعدی درباره تولیدات سیگار بود که نادر قاضی پور آن را مطرح کرد وزیر صمت درباره این سوال نیز توضیحاتی ارائه کرد که نماینده مردم ارومیه نیز از توضیحات رحمانی قانع شد.

باستانی با بیان اینکه نماینده سوال کننده بعدی حبیب اله دهمرده بود، اضافه کرد: فعالیت‌های صنعتی در استان سیستان و بلوچستان محور سوال این نماینده بود، پس از توضیحات آقای رحمانی مقرر شد؛ سوال مذکور به صحن علنی ارجاع شود.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: محمدرضا صباغیان بافقی نیز وزیر صمت را درخصوص مسائل مربوط به معدن کوشک و نحوه واگذاری‌ معادن در استان یزد مورد سوال قرار داد و مقرر شد؛ تحقیق و تفحص از معادن استان یزد و به ویژه معدن کوشک در دستور کار کمیسیون صنایع و معادن قرار گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet