هدر موبایل
1398/07/16 10:28:46
سرویس صحن
توضیحات پزشکیان نسبت به اعتراضات ادیانی

ادیانی: حرف من تقطیع شد / پزشکیان: میکروفون شما را قطع نکردم

نایب رئیس مجلس در پاسخ به اعتراض ادیانی نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار ،گفت: هیچگاه میکروفون هیچکدام از نمایندگان را قطع نکرده ام، بنا به نظر من اشکال آیین نامه مطرح شده در تذکر شما وارد نبود.
ادیانی: حرف من تقطیع شد / پزشکیان: میکروفون شما را قطع نکردم نایب رئیس مجلس در پاسخ به اعتراض ادیانی نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار ،گفت: هیچگاه میکروفون هیچکدام از نمایندگان را قطع نکرده ام، بنا به نظر من اشکال آیین نامه مطرح شده در تذکر شما وارد نبود. https://cdn.icana.ir/d/019/201907107023367560.jpg ادیانی:,حرف,من,تقطیع,شد,/,پزشکیان:,میکروفون,شما,را,قطع,نکردم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدعلی ادیانی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، 16 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی ماده 27 لایحه مالیات بر ارزش افزوده، خطاب به مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس گفت: شما نخواستید و خدا خواست تا اسم ادیانی به عنوان موافق انتخاب شود تا بتواند از تریبونی که در اختیار ملت است، صحبت کند. لذا به احترام مجلس حق شهرمندی کل مردم ایران و حق نمایندگی در اعتراض به رفتار خلاف آیین نامه ای رئیس جلسه صحبت نمی کنم.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس ادامه داد: به عنوان اعتراض نسبت به رفتار رئیس جلسه که برخلاف آیین نامه حق نماینده را تقطیع کرده صحبت نمی کنم.

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس در پاسخ به این اعتراض گفت: هیچگاه میکروفون هیچکدام از نمایندگان را قطع نکرده ام، مباحثی که مطرح می کنید صحیح نیست و تهمت است. بنا به نظر من اشکال آیین نامه ای مطرح شده در تذکر شما وارد نبود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet