هدر موبایل
1398/07/16 11:21:24
سرویس صحن
در صحن علنی

سعیدی به طور مشروط از توضیحات وزیر علوم قانع شد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به صورت مشروط از پاسخ های وزیر علوم و تحقیقات درباره علت عدم توجه و ضعف در ارتقای رشد کیفی اساتید، کارمندان، پرسنل قراردادی قانع شد.
سعیدی به طور مشروط از توضیحات وزیر علوم قانع شد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به صورت مشروط از پاسخ های وزیر علوم و تحقیقات درباره علت عدم توجه و ضعف در ارتقای رشد کیفی اساتید، کارمندان، پرسنل قراردادی قانع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904101549629811.jpg سعیدی,به,طور,مشروط,از,توضیحات,وزیر,علوم,قانع,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، زهرا سعیدی مبارکه نماینده مبارکه در نشست علنی امروز (سه شنبه، 16 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان سوال خود از منصور غلامی وزیر علوم و تحقیقات از توضیحات وی درخصوص علت عدم توجه و ضعف در ارتقای رشد کیفی اساتید، کارمندان، پرسنل قراردادی و دانشجویان از نظر امکانات رفاهی و فرصت مطالعاتی در شیوه متمرکز (آزمون دانشجوی دکتری)، به صورت مشروط و در صورت تشکیل کارگروه برای رفع این مشکل، از توضیحات وزیر قانع شد. در غیر این صورت، این موضوع را از مسیر قوه قضائیه پیگیری می کند.

بر اساس این گزارش سید حمایت میرزاده گزارش سوال زهرا سعیدی را به شرح زیر قرائت کرد:

- علت عدم توجه و ضعف در ارتقای رشد کیفی اساتید، کارمندان، پرسنل قراردادی و دانشجویان از نظر امکانات رفاهی و فرصت مطالعاتی در شیوه متمرکز (آزمون دانشجوی دکتری) چیست؟

- فرق بین اساتید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سایرین (اعضای هیات علمی) از نظر دریافت حقوق و معیشت آنها چیست؟

نتیجه بررسی:

در اجرای ماده 27 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، سوال فوق در جلسه رسمی مورخ 30 اردیبهشت 1398 کمیسیون با حضور 19 نفر از نمایندگان عضو کمیسیون، نمایندگان محترم سوال کننده و وزیر محترم مطرح  و پس از استماع اظهارات طرفین و نظر به عدم اقناع نمایندگان سوال کننده از پاسخ های ارائه شده وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، کمیسیون قلمرو سوال را ملی تشخیص داده و مستند به بند 3 ماده 207 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گزارش سوال جهت اعلام وصول در اولین جلسه ارسال می گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet